• Головна
  • У Новограді-Волинському відбувся семінар шкільних бібліотекарів
14:16, 6 квітня 2017 р.

У Новограді-Волинському відбувся семінар шкільних бібліотекарів

На базі районного методичного центру відбувся семінар шкільних бібліотекарів «З досвіду використання інноваційних технологій в роботі шкільної бібліотеки».

На початку роботи бібліотекарям була презентована книга «Навіки в пам'яті живих», яка присвячена пам'яті мужніх воїнів Звягельського краю, що загинули на сході України. Надані методичні рекомендації щодо презентації книги для учнівських та педагогічних колективів загальноосвітніх шкіл.

Прагнення бібліотечних працівників оновити методику масової та індивідуальної роботи співпадає з бажанням читачів отримувати інформацію у живій, емоційно-насиченій, незвичайній для них формі. Бібліотекарі прагнуть, щоб учень мав відомості про книгу, зацікавився нею настільки, щоб вільний час намагався присвятити читанню, міг зрозуміти книжку.

Але читання – це не просто спосіб отримання інформації, це унікальний процес, здатний зробити з людини особистість, яка вміє відчувати, співпереживати, мислити. І основним диригентом в цьому процесі був, є і буде бібліотекар.

Алексєєва Юлія Леонідівна, бібліотекар Ярунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, поділилась з колегами досвідом використання інновацій у бібліотечній справі. Провела практичну роботу «Книжкова виставка: від традиційного до сучасного». Представила методичний посібник «Інноваційні технології в шкільний бібліотеці».

Методист РМЦ Мащенко Н.І. проаналізувала стан забезпечення підручниками учнів 4,7,8, класів та проінформувала присутніх щодо відбору та замовлення підручників для 9 класу.

Підсумовуючи семінар, бібліотекарі говорили, що нові інформаційні технології дозволяють знайти нові підходи до проблеми розвитку інтересу і любові до читання. Поєднуючи традиційні та інноваційні форми роботи, треба працювати над тим, щоб заохотити учнів до читання, зацікавити книгою, стимулювати до використання інформаційних ресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Андрій Садовий
12,8%
Вадим Рабинович
5,1%
Володимир Парасюк
10,3%
Дмитро Ярош
14,1%
Михайло Саакашвілі
18,6%
Надія Савченко
2,6%
Олег Ляшко
6,4%
Олександр Турчинов
1,3%
Петро Порошенко
10,9%
Юлія Тимошенко
9,6%
Юрій Бойко
8,3%
#Новоград #семінар #шкільнібібліотекарі #інформаційніресурси #методичнірекомендації
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...