• Головна
  • EdCamp Ukraine у Новограді-Волинському
09:10, 10 квітня 2017 р.

EdCamp Ukraine у Новограді-Волинському

«Ніщо велике ніколи не було досягнуто без ентузіазму»- говорив філософ Ральф Емерсон. 5 квітня 2017 року в Новоград-Волинському колегіумі зібралося 127 таких освітян на надзвичайну подію – регіональну (не) конференцію mini-Edcamp Новоград-Волинський, мета якого – створення генерації нового вчительства, яке б не засиджувалося на старих стереотипах навчання. EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними едукаторами із США. Засновниця Ed-Camp - вчителька із США Хедлі Фергюсон. На сьогодні понад 950 заходів у 26-ти країнах світу об’єднали 70 000 учителів та вчительок і різноманітних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної спільноти. Організатори EdCamp Ukraine - Олександр Елькін (натхненник) і Марина Пащенко (експертка у побудові спільноти) - засновники «п@ель: освітні продюсери та технологічні гурмани».

(Не)конференції EdCamp проводяться у всьому світі в новому дискусійному форматі для співтворчості вчительок і вчителів. Це захід для професійного зростання. відкритий обмін педагогічним досвідом і співпраця за принципом "give – get" («дай, якщо можеш – візьми, якщо хочеш»). Кожен і кожна агенти змін. Ефективна модель для трансформацій на рівні щоденного уроку, окремо взятої школи, регіону чи країни в цілому.

Цього року серед 63 освітніх закладів конкурсним журі було обрано 24 унікальних міні-EdCampи –одним з таких закладів став Новоград-Волинський колегіум. Координаторками нашого заходу стали Камілія Седлецька та Оксана Андрійчук.

Під час урочистого відкриття учасників вітав зразковий ансамбль «Пролісок» (керівники Артур Дірко, Світлана Світельська-Дірко). Вітальне слово звучало від заступника міського голови Оксани Гвозденко, завідувач ІМЦ Світлана Філанчук, депутат Сергій Хапчук, директор Камілія Седлецька/ Весь день з учасниками були ведучі Любов Парандій, Оксана Андрійчук.

32 експерти з Києва, Білої Церкви, Житомира, Новограда-Волинського провели надзвичані виступи, феєричні майстер-класи, змістовні та корисні тренінги. Знайомство з експертами проходило у форматі speed-geeking - новому, рухливому, цікавому, щвидкому. Практичними та змістовними були учительські сесії. (Не) конференція вчителів зібрала активних, творчих, креативних агентів змін у системі освіти. Перебування в колегіумі було комфортним та організованим на високому рівні завдяки директору Камілії Седлецькій та всьому колективу. По завершенню роботи всі учасники отримали сертифікати, а експерти дипломи за натхненне проведення свого виступу.

htmlimage?id=f545-euulxj96emalqdxjwx1h3e9rat3klyulqt0hd6tprxxs1th7zsiapva8gphnrmxxwzudprshdq0dwntw0gtgtvshshm2oi3ea10&name=image-Mdv2MTUPBLXkiPJ2Ko...

htmlimage?id=f545-euulxj96emalqdxjwx1h3e9rat3klyulqt0hd6tprxxs1th7zsiapva8gphnrmxxwzudprshdq0dwntw0gtgtvshshm2oi3ea10&name=image-Mdv2MTUPBLXkiPJ2Ko.jpg

«EdCamp для педагогів – як Діснейленд для дітей: вир позитивних емоцій, незабутніх вражень, шалених ідей... Побувавши раз, ніколи не забудеш!» Надіємось, що саме з такими думками покидали учителі наш колегіум. Дякуємо за підтримку це міській владі, управлінню освіти ,

методичному кабінету, Камілії Седлецькій, колективу колегіуму, учням, всім , хто провів з нами цей день та команді EdCamp Ukraine за ідею, формат, а за консультативну підтримку Юлії Маннохіній. Разом МИ ПОБУДУЄМО СПІЛЬНОТУ ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВЧИТЕЛЬСТВА!!!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Андрій Садовий
12,8%
Вадим Рабинович
5,1%
Володимир Парасюк
10,3%
Дмитро Ярош
14,1%
Михайло Саакашвілі
18,6%
Надія Савченко
2,6%
Олег Ляшко
6,4%
Олександр Турчинов
1,3%
Петро Порошенко
10,9%
Юлія Тимошенко
9,6%
Юрій Бойко
8,3%
#EdCampUkraine #Новоград-Волинський #колегіум
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...