![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:06, 11 квітня 2017 р.
У Новограді-Волинському неповнолітній скоїв грабіж
10 квітня 2017 року близько 18 години 30 хвилин, двоє невідомих осіб знаходячись в приміщенні квартири по вулиці Соборності у місті Новограді-Волинському, із застосуванням насильства до новоград-волинця, яке не є небезпечним для життя та здоров’я, відкрито заволоділи його мобільними телефонами, чим спричинили потерпілому збитку на загальну суму 3500 грн. Про скоєння злочину до поліції потерпілий повідомив наступного дня.
В ході оперативно-розшукових заходів працівниками поліці було встановлено, що вище вказане кримінальне правопорушення скоїв неповнолітній, який у скоєнні злочину зізнався.
Перевірку по даному факту розпочате кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (грабіж) КК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...