У Новоград-Волинському медичному коледжі проведено навчально-виховний процес очима батьків

12 квітня викладачі та студенти Новоград-Волинського медичного коледжу вкотре гостинно відкрили двері батькам аби поговорити на тему: "Діти в мережі Інтернет".

Всім відомо, що нині в Україні, як і в усьому світі Інтернет займає чи не головне місце у спілкуванні людей. Але не тільки спілкування в соціальних мережах приваблює молодь під час користування "всесвітньою павутиною".

Зрозуміти проблему, побачити шляхи її вирішення, батькам допомагають висококваліфіковані викладачі навчального закладу – практичний психолог Світлана Миколаївна Павлюк та соціальний педагог Тетяна Анатоліївна Браткевич. Не залишилась осторонь розмови і заступник директора з гуманітарної освіти та виховання коледжу Ніна Олександрівна Мороз.

Відомо, що учні середніх і старших класів присвячують багато вільного часу завантаженню музики з Інтернету, фотографій, іграм та спілкуванню з друзями в соціальних мережах (ВКонтакті, Facebook, Twitter і т.д.). З роками число підлітків, які проводять за комп'ютером не менше трьох годин кожен день, неймовірно збільшилася. Так, за проведеними дослідженнями стало відомо, що один з чотирьох підлітків (24,3%), принаймні, три години на день проводить за комп'ютером, при цьому у вихідні дні цей відсоток практично подвоюється і досягає 41%.

Під час спілкування батьків з психологами піднімались питання щодо обізнаності дорослих скільки часу і нащо витрачає їх дитина, перебуваючи за комп’ютером. Було проведено цікавий тест "Які ви батьки?", обговорено методи виховання в різних родинах, методи батьківського контролю. Кожен з присутніх міг висловитись по темі та отримати слушні поради від педагогів.

Хочеться зазначити, що робота по даній темі активно ведеться і зі студентами. Під час реалізації програми «Безпека молоді в Інтернеті. Цифрова гігієна та громадянські права онлайн» в коледжі передбачено проведення ряду заходів: презентація студентського порадника «Як робити безпечні, розумні та відповідальні кроки в онлайн житті»; діагностичний тренінг наявних ризиків та загроз у студентському середовищі; корекційно-розвивальний тренінг «Асертивна поведінка в Інтернет-мережі»; відкритий захід «Суд над Інтернетом»; круглий стіл «Батьки студента – відповідальна поведінка чи байдужість?»; психолого-педагогічний семінар «Медіаосвіта та медіаграмотність сучасного педагога»; конкурс серед студентів на краще представлення проекту «Інтернет для мене – це…». Слідкувати за реалізацією програми можна на офіційній сторінці НВМК https://nvmk.org.ua

Загалом зустріч була дуже продуктивна. Під час діалогу батьки могли задати всі актуальні для них питання. Уважно вислухавши кожного, відверто та з розумінням на них відповіла Ніна Олександрівна Мороз. Вона звернула увагу присутніх на те, що викладацький колектив постійно тримає руку на пульсі навчання та проживання дітей, намагається створити найсприятливіші для цього умови і чекає підтримки від батьків. Адже для гармонійного виховання, співіснування у життєвому просторі трикутник із батьків, дітей та викладачів має бути рівностороннім і всі в ньому мають рівне значення.

У свою чергу хочеться подякувати керівництву навчального закладу, педагогам та кураторам груп за постійну увагу до наших дітей, їх настанови та неоціненний вклад в їхнє майбутнє. Адже знання – це скарб, який людина пронесе з собою через все життя та передасть наступним поколінням людства.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі