Магнітні бурі у травні 2017 року: в які дні і як себе убезпечити

Магнітні бурі – це не жарти, в ці дні організм особливо чутливий до прояву сонячної активності, тому краще знати, коли будуть магнітні бурі у травні 2017, щоб не планувати на цей день нічого важливого.

З абсолютною точністю розрахувати магнітні бурі досить складно, але тим не менш, вчені навчилися прогнозувати активність Сонця і попереджати нас про неї, тому зверни увагу на розклад.

Магнітні бурі у травні 2017 року: розклад і рівень активності

У травні прогнозують досить сильні магнітні бурі, особливо зверни увагу на такі дати:

1-5 травня. Сильний рівень магнітних бур. Метеозалежним людям варто звернути особливу увагу і не планувати нічого важливого в ці дні. Краще залишитися вдома і простежити за своїм самопочуттям.

11-17 травня. Середній рівень магнітних бур. У ці дні сонячна активність буде не такою сильною, але все ж відчутні сплески енергії, тому варто утриматися від спорту і поїздок у ці дні.

20-25 травня. Високий рівень магнітних бурь. Слід бути обережним людям з проблемами серця. Є ризик інфарктів, інсультів. Виникає агресія, депресії.

Магнітні бурі у травні 2017 року: як себе вести

Для того, щоб знизити вплив магнітних бур на самопочуття, варто дотримуватися певних правил. Насамперед, скасуй тренування і виключіть будь-які фізичні навантаження.

Дотримуйся здорового харчування, відмовся від гострої і жирної їжі, алкоголю та куріння.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі