• Головна
  • Унікальна пропозиція від швейцарців: Кому атошнику здати в оренду землю для ведення особистого селянського господарства?
13:29, 27 квітня 2017 р.

Унікальна пропозиція від швейцарців: Кому атошнику здати в оренду землю для ведення особистого селянського господарства?

Процес надання земельних ділянок учасникам АТО з міста Новограда-Волинського та району для особистого селянського господарства вже на завершальній стадії. Де хто вже й зареєстрував право власності на землю. У кожного "щасливого" власника земельної ділянки виникає запитання, що робити далі з 2 гектарами землі. Чи вистачить сил та часу самостійно її обробити, чи здати в оренду "добропорядному" сільськогосподарському підприємству, яке з дотриманням вимог чинного законодавства України виконуватиме взяті на себе зобов'язання і в першу чергу платитиме гідну орендну плату. Землями на території Новоград-Волинського району зацікавилися швейцарці, а саме ТОВ "ЕКОІНВЕСТ ГЕЛЬВІТІА", двоє швейцарців Штрігль Беат та Фьогелі Андреас Ганс, хочуть займатися сільськогосподарським виробництвом на території Житомирської області та включно на Новоград-Волинщині.

Близько 200 учасників бойових дій, які брали участь в АТО нещодавно отримали у власність земельні ділянки для особистого селянського господарства і у них є унікальна можливість за найвищою процентною ставкою у регіоні здати в оренду землю. Іноземні інвестори обіцяють платити 8-12% від нормативно-грошової оцінки землі. Чекати рік на отримання орендної плати необхідності не буде, оскільки відразу після підписання договору підприємство гарантує виплату половини від домовленої суми.

Ото ж, вирішувати звісно кожному особисто, мати справу з "точними" як швейцарський годинник людьми чи поневірятися з місцевими, не завжди порядними представниками сільгоспбізнесу.

Довідки з приводу здачі в оренду землі по тел. 067-731-03-48.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #земля #оренда #інвестор #швейцарія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...