![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:30, 19 червня 2017 р.
30-ка повертається додому: Протягом тижня до Новограда-Волинського прибудуть 2 500 військовослужбовців з зони АТО
![30-ка повертається додому: Протягом тижня до Новограда-Волинського ... 30-ка повертається додому: Протягом тижня до Новограда-Волинського прибудуть 2 500 військовослужбовців з зони АТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
30-ка повертається додому: Протягом тижня до Новограда-Волинського прибудуть 2 500 військовослужбовців з зони АТО
18 червня 2017 року у Новограді-Волинському на залізничному вокзалі зустрічали частину особового складу 30-ї окремої механізованої звя гельської бригади, який прибув із зони проведення АТО на ротацію у пункт постійної дислокації.
З хлібом, вишитими рушниками, повітряними кульками у національних кольорах, героїв прийшли привітати заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис та працівники управління, директор Молодіжного центру Олександра Радчук, родини військових, небайдужі новоград-волинці. Хвилювання і неприхована радість, що їхні найкращі чоловіки повернулися живими й неушкодженими читалася на кожному обличчі рідних та друзів наших захисників. Оксана Василівна подякувала військовослужбовцям за сумлінне виконання завдань із захисту цілісності держави, побажавши міцного здоров’я, мирного неба, добра та злагоди, і щоб ангел-охоронець завжди був поряд з ними. Музичні композиції своїм побратимам подарував військовий оркестр бригади (керівник – Олег Чуй). На пероні залізничного вокзалу управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було встановлено банер з фото бійців військової частини та написом «ДЯКУЄМО ВАМ, ЩО БОРОНИТЕ НАШУ ДЕРЖАВУ!». Сьогодні, впродовж дня, на рідну землю повернулося більше 200 захисників з гусеничною і колісною технікою. Особовий склад та військова техніка прибуватимуть протягом тижня, загалом має повернутися до 2 500 військовослужбовців.
Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...