![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:15, 20 червня 2017 р.
Запрошуємо новоград-волинців до участі у патріотичному велопробігу
![Запрошуємо новоград-волинців до участі у патріотичному велопробігу Запрошуємо новоград-волинців до участі у патріотичному велопробігу](/dist-assets/images/cap.jpg)
З нагоди Дня молоді, запрошуємо мешканців міста, незалежно від віку, власних моделей велосипедів, взяти участь у патріотичному велопробігу «Дорогою Героїв», який пройде 24 червня о 10:00 годині від міського Молодіжного центру по вулицях міста з покладанням квітів до пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО, до Меморіалу загиблим воїнам АТО. Також відбудеться урочистий мітинг біля меморіалу загиблим воїнам АТО та запуск в небо кульок, як символу миру. Велоколона буде рухатися помірно. Бажано мати прикріплений до велосипеду державний прапор України або прапор міста.
Прийнявши участь у велопробігу, ви проявите свій патріотизм і національну свідомість.
Управління у справах сім’ї , молоді,
фізичної культури та спорту міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:16, 25 липня
19:42, 24 липня
18
live comments feed...