![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:13, 21 червня 2017 р.
Звягельчанин повідомив про незаконну порубку лісу у Новоград-Волинському районі
![Незаконна порубка лісу Незаконна порубка лісу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Незаконна порубка лісу
Сьогодні, 21 червня 2017 року, один з відвідувачів сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua, надіслав фото порубки лісу та повідомив, що ліс крадуть на дрова між Красилівкою і Красилівським Новоград-Волинського району. Товстий стовбур забирають, а верхівку та хмиз залишають на місці. Пройти по лісу не можливо...
Хто з представників лісової охорони має охороняти вказану ділянку лісу, чому не здійснює належний контроль і не виявляє правопорушення? Мабуть, радше запитання до правоохоронців. Адже майстри лісу є матеріально-відповідальними особами і несуть відповідальність, у тому числі і кримінальну, за незбереження ввірених їм матеріальних цінностей. У даному разі лісу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...