• Головна
  • Поліція розслідує самозахват землі на території Гульської сільської ради Новоград-Волинського району. А до чого діла не має?
10:29, 15 листопада 2017 р.

Поліція розслідує самозахват землі на території Гульської сільської ради Новоград-Волинського району. А до чого діла не має?

Поліція розслідує самозахват землі на території Гульської сільської ради Новоград-Волинського району. А до чого діла не має?

Слідчим відділенням Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області 13.10.2017 року розпочате досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до ЄРДР за № 42017061240000032, за ч.1 ст.197-1 КК України (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво).

Про це стало відомо з ухвали Новоград-Волинського міськрайонного суду від 08.11.2017.

Суть справи наступна, 27.01.2012 головою Новоград-Волинської РДА прийнято розпорядження № 89 про надання ПП «Галекс Агро» в оренду земельних ділянок загальною площею 35,29 га строком до укладення основного договору оренди землі та до моменту отримання власниками земельних ділянок часток (паїв) державних актів на право власності на земельні ділянки замість сертифікатів на право на земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані паї) на території Гульської сільської ради Новоград-Волинського району.

Окрім того, 25.06.2012 головою Новоград-Волинською РДА прийнято розпорядження № 595 про надання ПП «Галекс Агро» в оренду земельних ділянок загальною площею 142,84 га строком до укладення основного договору оренди землі та до моменту отримання власниками земельних ділянок часток (паїв) державних актів на право власності на земельні ділянки на заміну сертифікатів на право на земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані паї) на території Гульської сільської ради Новоград-Волинського району.

Надалі, 30.07.2012 між Новоград-Волинською РДА та ПП «Галекс Агро» укладено попередній договір оренди землі загальною площею 142,84 га на території Гульської сільської ради, Новоград-Волинського району.

Актом перевірки дотримання вимог земельного законодавства від 11.10.2017року, проведеної ГУ Держгеокадастру у Житомирській області установлено, що ПП «Галекс Агро» використовує на території Гульської сільської ради невитребувані земельні частки паї на площу 142,84 га без відповідних правовстановлюючих документів. Рішення органів влади та органів місцевого самоврядування про передачу у власність або надання у користування (оренду) відсутні.

Згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань власниками ПП "Галекс Агро" є Ющенко Олександр Миколайович та Литвин-Мисевра Олександра Миколаївна.

Як повідомлялося на нашому сайті, на території Тупальської сільської ради зареєстроване ТОВ "АТОШНИК", яке у період з 2016 по 2017 роки незаконно здійснювало обробіток землі на території Новоград-Волинського району. Не зважаючи на наявність вказаної інформації у правоохоронних органів, жодних дій по документуванню вказаного кримінального правопорушення місцевою поліцією вжито не було. Учасником даного товариства з літа 2016 року є Господинчик Олеся, дружина офіцера ЗСУ Володимира Господинчика. Останній всупереч чинного законодавства України приймає управлінські рішення на підприємстві. Мабуть, намагаючись приховати свою участь у вказаному товаристві Господинчик Володимир Миколайович у своїй декларації за 2016 рік не зазначив у 8-му розділі наявність частки у статутному капіталі ТОВ "АТОШНИК" у його дружини.

Можливо родина Литвинів зараз не в тренді. І відносно їх бізнесу правоохоронна система працює із "певним завзяттям". Питання в іншому. А чому надаються переваги іншим суб'єктам господарювання у їх незаконних діях у сфері земельних відносин?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...