• Новоград-волинці вибороли призові місця на Відкритому чемпіонаті Житомира з шахів серед людей з інвалідністю
10:57, 11 грудня 2017 р.

Шахи

Шахи

Житомирі 04 грудня 2017 року ЖРЦ «Інваспорт» провів відкритий чемпіонат міста з шахів серед дорослих та дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Змагання відбулися з метою масового залучення до занять з шахів людей з інв алідністю, пропаганди та популяризації шахів як ефективного засобу розумового розвитку дітей, виявлення найсильніших спортсменів для формування збірних команд міста та області для участі у всеукраїнських змаганнях..

Учемпіонаті взялиучасть 28 спортсменів різних вікових категорій із Березівського навчально-реабілітаційного центру, ЖО ДЮСШ-і, Житомирського вищого професійного-училища-інтернат, Житомирської спецшколи №1, Житомирської спецшколи №2, Житомирського ТО УТОГГ, Житомирського УПВ УТОС, спортсмени м. Новоград-Волинський, Пулинського району та ЖРЦ «Інваспорт».

За підсумками змагань серед дівчат чемпіонкою стала Тетяна Цимбалюк (ДЮСШ-і), друге місцездобула Анастасія Щукіна(ДЮСШ-і), а бронзову нагороду отримала Марія Бойко (Житомирська спецшкола №2). Серед юнаків чемпіоном з шахів міста Житомира став Іван Мірило (Житомирська спецшкола №1), срібну нагороду здобув Ярослав Бігдаш (Житомирська спецшкола №1), і третє місце у Владислава Грищука (ДЮСШ-і).

Серед дорослих переможцем став багаторазовий призер чемпіонатів області Анатолій Дощинський (м.Новоград-Волинський), срібну нагороду отримав В'ячеслав Цаплін (м.Новоград-Волинський) і бронзову - Юрій Ковальчук (ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»).

За матеріалами прес-служби ЖРЦ "Інваспорт"