• Головна
  • Книга в дорогу: Романи від українських авторів
17:32, 2 січня 2018 р.

Книга в дорогу: Романи від українських авторів

Книга в дорогу: Романи від українських авторів

Книги є невід’ємною частиною нашого життя, а особливо рятують від нудьги під час подорожей, бо завжди приємно щось почитати в дорозі. До вашої уваги пропонуємо романи українських авторів, які Ви будете читати не тільки в авто/потязі/літаку, а й навіть після прибуття до місця призначення, бо вони дійсно дуже захоплюють!

Юлія Кубай «Душа»

Юлія Кубай «Душа»

Юлія Кубай – письменниця, випускниця кафедри комп’ютерно-мультимедійних видань, отримала другу премію у конкурсі «Коронація слова» у 2016 році.

Це не просто роман, а історія кохання двох протилежностей: він – заможний, грубий та жорстокий мер, вона – бідна, скромна піаністка, у якої трапляються провали у пам’яті. Вони познайомилися на її виступі під час його виборчої кампанії. Письменниця показує реальний світ «без прикрас», не боїться писати про занепад людських душ.

Ця книга чимось схожа на казку про Попелюшку, але невідомо чи матиме щасливий фінал. Якщо хочете дізнатись чим закінчилась ця історія, то обов’язково прочитайте.

Сергій Батурин «Шизґара»

Сергій Батурин «Шизґара»Сергій Батурин – письменник, автор романів і повістей, поезій та публіцистичної хроніки «Українські невільники Третього рейху», лауреат низки літературних премій.

Книга про Київ 70-х років, СРСР, «застій», джинси, пісні під гітару та кохання. Читачі отримають інформацію про те, де знайти гроші для придбання одягу, як купити машинку для підробки грошей, де у місті був гастрономічний магазин «Яма» та поповните свій лексичний запас київським сленгом. Роман перенесе Вас в ту епоху та подарує незабутні емоції.

Остап Українець «Малхут»

Остап Українець «Малхут»

Остап Українець – письменник та перекладач.

Це роман точно сподобається шукачам скарбів та любителям історії. Книга розповідає про стародавній Станіслав, таємниці, адвоката, контрабандиста та події XVIII і XIX століть. Станіслав постає як резиденція таємничого ордену лицарів, метою якого є об’єднати вільні держави. До рук молодого адвоката потрапляють старі листи і тут починається найцікавіше.

Деякі критики пишуть, що це не історичний роман, а історична спекуляція. Книга захопить Вас з першої сторінки і Ви якнайшвидше захочете розгадати приховану таємницю.

Тамрико Шоли «Внутри женщины»

Внутри женщины

Тамріко Шолі – журналістка, письменниця, автор книг “Внутри женщины” та “Внутри мужчины”.

Для “Внутри женщины” письменниця зібрала розповіді 100 жінок, які мають різні професії, вік, соціальний та сімейний стан: колишня наркоманка, волонтер, повія, жінка, яка зустрічається з молодим хлопцем.

Ось що говорить автор про свою книгу:

«Сто реальних жінок і приблизно така ж кількість прочитаних біографій та переглянутих документальних фільмів. Це небагато, але я все одно можу стверджувати, що у кожної з нас є те, про що ми мовчимо. Сто відтінків почуттів, сто відтінків життя. Я прожила кожну з цих історій та готова розповісти про те, як вони змінили мене».

Володимир Єшкілєв «Ситуація «нуль» або побачити Алькор»

Володимир Єшкілєв – прозаїк, есеїст, публіцист, поет, організатор літературного процесу.

Автор торкається масонської теми: розслідування нападу на масонський храм, окультна секта, конкуренти таємничої організації. Сюжет розгортається навколо протистояння українських псевдорелігійних структур, навколо яких обертаються гроші та політика. Роман написаний у стилі таких письменників як Хорхе Луїс Борхес та Умберто Еко.

Тетяна Малярчук «Забуття»

Тетяна Малярчук «Забуття»

Тетяна Малярчук – письменниця та публіцистка.

Роман було написано протягом чотирьох років, перші сто сторінок переписувалися п’ять разів. Ця книга є своєрідноє біографією в біографії: історія героїні (альтер-еґо авторки) та дослідження життя українського публіциста В’ячеслава Липинського.

Липинський став істориком, щоб нагадати народу про його призначення, так і головна героїня намагається згадати хто вона та ким вона є. Це для того, щоб доторкнутися до минулого, яке вирізали з її життя.

Ось що говорить Тетяна Малярчук про свій твір: «Забуття» — це мій роман про ХХ століття, мої сто років, але не самотності, а втраченої пам’яті».

Юрій Макаров «За чверть десята»

Юрій Макаров «За чверть десята»

Юрій Макаров –телеведучий, журналіст, письменник, документаліст.

У романі розповідається про самотнього викладача іноземних мов, який є поліглотом та бонвіваном. Він знаходить в собі «суперздатність» – усі його прокльони матеріалізуються. Ця та низка інших подій (поява юної жінки), змушують головного героя замислитись про майбутнє та проаналізувати минуле, щоб уникнути подальших помилок.

Ось що пише про цю книгу Ольга Гончар: «цей роман може бути цікавим широкому колу читачів. Той, хто цікавиться історією СРСР із точки зору повсякденності, у подробицях дізнається про те, чим жили і за що переживали жителі цієї великої країни, яку нас так вчать називати „Совком“. Той, хто цінує незвичайні любовні історії, — знайде новий сюжет для роздумів. Той, хто просто любить читати, — проведе час приємно і з користю, адже мова Юрія Макарова, найголовніше, не нудна та швидка для розуміння і прочитання» (ресурс «Друг читача»).

Софія Андрухович «Фелікс Австрія»

Софія Андрухович «Фелікс Австрія»

Софія Андрухович – письменниця, перекладачка та публіцистка.

Роман написано протягом одного року та видано у 2014 році. Ця книга – це своєрідний щоденник головної героїні, де кожний розділ – це розповідь про якийсь день або спогади про минуле. На обкладинці зображена картина Джозефа Едварда Саутолла «Вздовж берега».

У 2016 році роман перекладено німецькою мовою, книга отримала назву «Der Papierjunge» («Паперовий хлопчик»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #щопочитати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...