![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:10, 18 лютого 2018 р.
Знову пічне опалення стало причиною пожежі у Баранівському районі
![Пожежа в Баранівському районі Пожежа в Баранівському районі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пожежа в Баранівському районі
Баранівські рятувальники гасили пожежу в двоповерховій літній кухні в селі Дубрівка. Ймовірно, від пічного опалення зайнялися перекриття та покрівля.
17 лютого 2018 рокуо 21:00 до Служби порятунку «101» міста Баранівка надійшло повідомлення від Дубрівської місцевої пожежної охорони про те, що у місцевому селі виникла пожежа у двоповерховій літній кухні, необхідна допомога.
По прибуттю на місце події відділення рятувальників 15-ї державної пожежно – рятувальної частини з’ясувалося, що горить покрівля та перекриття двоповерхової цегляної будівлі літньої кухні, на верхньому поверсі якої розташовані кімнати, а у нижньому – гараж. Людей у будівлі не було. На місці події вже працював пожежний автомобіль місцевої пожежної охорони.
Ніхто не постраждав. Спільними зусиллями підрозділів ДСНС та місцевої пожежної охорони вдалося ліквідувати пожежу з меншими втратами - знищена частково покрівля та пошкоджено перекриття і домашні речі, гараж на першому поверсі не зачепило.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...