• Головна
  • Землі немає: Вирішити питання з атошниками у Новограді-Волинському планують шляхом виплати грошової компенсації
18:43, 21 лютого 2018 р.

Землі немає: Вирішити питання з атошниками у Новограді-Волинському планують шляхом виплати грошової компенсації

Землі немає: Вирішити питання з атошниками у Новограді-Волинському планують шляхом виплати грошової компенсації

21 лютого 2018 року у великій залі Будинку рад відбулася підсумкова нарада галузі містобудування, архітектури та земельних відносин за результатами роботи у 2017 році. 

Про це повідомляє прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

Під час проведення наради начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради – головний архітектор Дмитро Гудзь повідомив, що протягом 2017 року 42 учасникам АТО надані земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель запасу житлової та громадської забудови. 29 учасників АТО отримали земельні ділянки для будівництва індивідуального гаража із земель запасу житлової та громадської забудови.

Стосовно проблемних та невирішених питань у 2017 році, то станом на 31 грудня 2017 року на черзі для отримання земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків перебувало: учасників АТО – 545, інших громадян – 94; для будівництва індивідуальних гаражів: учасників АТО – 121, інших громадян – 22.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов з цього приводу зауважив, що на жаль, забезпечити усіх бажаючих земельними ділянками під індивідуальну житлову забудову та будівництво гаражів в гаражних масивах немає можливості у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок в межах міста Новограда-Волинського. Наразі очікується прийняття закону згідно якого держава планує надавати матеріальну компенсацію тим учасникам АТО, які відмовляються від отримання земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #земля #АТО #компесація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...