![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:52, 2 березня 2018 р.
У Ємільчинському районі затримано злодія
![У Ємільчинському районі затримано злодія У Ємільчинському районі затримано злодія](/dist-assets/images/cap.jpg)
З будинку жителя села Березівка було викрадено гроші та золоті прикраси. Правоохоронці встановили, що до вчинення злодіяння причетний 21-річний місцевий житель. Розпочато досудове розслідування.
До Ємільчинського відділення поліції Новоград-Волинського ВП звернувся 59-річний житель району із повідомленням про крадіжку з його будинку. Чоловік розповів, що з його оселі було викрадено 350 гривень та жіночі золоті сережки.
У ході з’ясування обставин події правоохоронці встановили, що у будинку заявника побував його 21-річний односелець. Чоловіки разом вживали спиртне, а згодом гість, скориставшись неуважністю господаря, забрав з кухонного стола гроші та гаманець, в якому знаходились прикраси.
Поліцейські розшукали молодика. Той зізнався у скоєному та розповів, що гроші встиг витратити. Чужі ювелірні вироби у чоловіка вилучили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...