![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:07, 6 березня 2018 р.
Новоградські тхеквондисти серед кращих на Поділлі
03-04 березня у смт Літин Вінницької області відбувся ХVІ Відкритий Кубок Вінницької області з тхеквондо ВТФ «Майстри тхеквондо Поділля» у розділах «керугі» та «пумсе», у якому взяли участь 17 команд (понад 300 учасників) із 6 областей України та міста Києва.
В перший день змагання проводились у розділі «пумсе» (формальні комплекси). У цьому виду змагань кращім у наший команді став Гончарук Микола. У розділі традиційні пумсе, в індивідуальних виступах серед юнаків 2007-2008 р.н., він подолав 4 кола змагань, але на жаль у фіналі йому дісталось срібло.
![Новоградські тхеквондисти серед кращих на Поділлі, фото-1 Новоградські тхеквондисти серед кращих на Поділлі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
На другій день змагання проводились у розділі «керугі» (спаринги). Поєдинки проводилися на 4 кортах одночасно з використанням електронної системи суддівства. У не простій, запеклій боротьбі Клименко Герман у ваговій категорії до 26 кг серед молодших юнаків 2009-2010 р.н. переміг 4 суперників та здобув золото турніру, а Барановський Дмитро у ваговій категорії до 73 кг серед юніорів 2001-2003 р.н. став срібним призером розіграшу Кубку
Вітаємо переможців, батьків та їх тренера Ящука Миколу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
live comments feed...