Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО)

У 2018 році для 64 природничих та математичних кабінетів опорних шкіл області закуплять нове обладнання.

Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-1 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-2 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-3 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-4 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-5 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-6 Як виглядатимуть сучасні класи в опорних школах Житомирщини (ФОТО), фото-7

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Сучасні класи фізики, хімії, біології, географії та математики облаштовуватимемо в цьому році в опорних школах Житомирщини. За комплексним підходом. Спрямуємо на це 13,5 млн грн», – повідомив керівник області.

Ігор Гундич пояснив, що той підхід, коли закуповується нове обладнання і просто забувається чи не використовується в роботі, тепер не пройде. «Маємо зробити все, щоб клас і дизайном, і комфортом, і наявністю необхідного обладнання сконцентровував увагу дітей на тому предметі, який вони прийшли вивчати», – наголосив голова ОДА.

Типові проекти класів фізики, хімії, біології, географії та математики вже розроблені. Проте вони ще не остаточні – враховуватимуть також побажання вчителів і учнів.

У 2018 році нове обладнання з’явиться у 14 кабінетах хімії, 16 кабінетах біології, 5 кабінетах фізики, 14 кабінетах математики та 15 кабінетах географії.

7%D0%BA%D0%B0%D0%B1_%D0%B1%D1%8B%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%8B%D1%8A.jpg
7%D0%BA%D0%B0%D0%B1_%D0%B1%D1%8B%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%8B%D1%8A.jpg
школа Житомирщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі