![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:42, 18 березня 2018 р.
До уваги мешканців міста та Новоград-Волинського району!
![До уваги мешканців міста та Новоград-Волинського району! До уваги мешканців міста та Новоград-Волинського району!](/dist-assets/images/cap.jpg)
В зв'язку з тим що у мешканців міста та Новоград-Волинського району виникають питання щодо сповіщення про виникнення пожеж або інших надзвичайних ситуацій Новоград-Волинський міськрайонний відділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагадує, що встановлено єдиний номер 101 з мобільних або стаціонарних телефонів. Якщо при наборі даного номеру не має з'єднання з черговим диспетчером одразу слід набирати номер екстреного виклику 112.
За цим номером ви надасте інформацію про виникнення надзвичайної ситуації черговому диспетчеру оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Житомирській області, який негайно передасть необхідну інформацію у найближчий підрозділ рятувальників.
Начальник Новоград-Волинського МРВ
У ДСНС України у Житомирській області О.В. Рафальський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...