• Головна
  • До відома новоградців!: За тепло- і водопостачання в 2018 році вводять додатково абонплату
11:26, 28 березня 2018 р.

До відома новоградців!: За тепло- і водопостачання в 2018 році вводять додатково абонплату

Оплата за комунальні послуги

Оплата за комунальні послуги

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповіли про нові платежі за комунальні послуги, які будуть введені в нинішньому році.

У 2018 року правила надання житлово-комунальних послуг будуть регламентуватися Законом України «Про житлово-комунальні послуги». Як стало нам відомо, норми документа введуть в дію з 10 червня 2018 року.

В законі передбачено нарахування плати за абонентське обслуговування при наданні послуг з тепло- і водопостачання. Вартість послуг по газо- і електропостачання житлових приміщень не передбачає введення абонплати.

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповіли, хто буде нараховувати та сплачувати абонентське обслуговування. Платежі будуть нараховувати виконавці комунальних послуг з розрахунку на 1-го абонента в місяць. Абонплату введуть для споживачів, які проживають в багатоквартирних будинках, за умови підписання індивідуального договору на поставку ЖКП.

Граничний розмір вартості абонентської плати затвердить Кабінет Міністрів України, а її величина буде залежати від мінімальної заробітної плати. «Зміна граничного розміру абонентської плати буде відбуватися автоматично в залежності від зміни мінімальної зарплати», - така інформація розміщена в інфографіці, підготовленої в Мінрегіоні.

Які платежі будуть оплачувати мешканці багатоквартирних будинків

Залежно від виду договору, який підпишуть споживачі, які проживають в багатоквартирних будинках, буде різнитися кількість платежів по ЖКП. Так, під час підписання індивідуального договору, що укладається з кожним споживачів, буде нарахована плата за:

  • комунальну послугу;
  • абонентське обслуговування
  • обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж.

При підписанні колективного договору, мешканці будинку будуть оплачувати тільки комунальну послугу.

Додатково споживачам, не залежно від виду договору на поставку житлово-комунальних послуг, нарахують внески на установку, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку енергоресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
19,3%
Ні
56,1%
Думаю, що ніяких змін не буде, тому підписувати договір не планую.
24,6%
#Новоград #абонплата #теплопостачання #водопостачання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...