![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:24, 29 березня 2018 р.
Більше половини новоград-волинців ще не визначилися з вибором сімейного лікаря
![Сімейний лікар Сімейний лікар](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сімейний лікар
Як, зазначають в МОЗ України, відтепер медична допомога не буде прив’язаною до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатраабо сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки кампанія з вибору лікаря (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. Початокнаціональноїкампанії - 1 квітня 2018 року.
Редакція сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua з даного приводу провела опитування та поставила читачам наступне запитання:
"До 1 квітня обов'язково потрібно визначитися з вибором сімейного лікаря та підписати з ним угоду. А ви вже вибрали сімейного лікаря?".
Позитивну відповідь дали 19.3 % опитаних. 24.6 % думають, що ніяких змін не буде, тому підписувати договір не планують. Аж 56.1 % до даного часу не визначились з вибором. Усього участь в опитувані взяло 301 чоловік.
![Більше половини новоград-волинців ще не визначилися з вибо..., фото-1 Більше половини новоград-волинців ще не визначилися з вибором сімейного лікаря, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...