• Головна
  • У Новограді відбулися спортивні змагання "Козацький гарт – 2018"
17:24, 4 травня 2018 р.

У Новограді відбулися спортивні змагання "Козацький гарт – 2018"

У Новограді відбулися спортивні змагання "Козацький гарт – 2018"


3 травня 2018 року на базі ДЮКФП проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного комплексу школярів «Козацький гарт». Відповідно до Положення про проведення спортивних ігор школярів Житомирщини у 2017-2018 н.р. команди закладів загальної середньої освіти брали участь в інтелектуальних та спортивних випробуваннях: конкурс знавців історії українського козацтва, «човниковий» біг, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку, згинання та розгинання рук в упорі. 


Високий рівень знань з історії українського козацтва показали учні ЗОШ №8 (І місце), ЗОШ №9 та колегіум (ІІ місце), ЗОШ №10 (ІІІ місце). У змаганнях з «човникового» бігу кращими, так як і у минулому році, були команди учнів ЗОШ №10 (І місце), НВК (ІІ місце), ЗОШ №3 (ІІІ місце). У стрибках у довжину з місця лідерами, другий рік поспіль, є учні ЗОШ №10 (І місце), ЗОШ №6 (ІІ місце), ЗОШ №3 (ІІІ місце). Конкурс на силу і міцність (згинання та розгинання рук в упорі) виявив найсильніших юнаків у ЗОШ №5 (І місце), ЗОШ №6 (ІІ місце), ЗОШ №2 (ІІІ місце). У стрибках через скакалку (брали участь тільки дівчата) команда ЗОШ №3 посіла І місце, ЗОШ №7 – ІІ місце, НВК – ІІІ місце. 


При підведенні підсумків, члени суддівської колегії, враховували такі фактори: якість виконання завдань, час виконання, штрафні бали. Переможці міських змагань визначалися за олімпійською системою. У підсумку маємо переможців: ЗОШ №10 – І місце; ЗОШ №9 – ІІ місце; ЗОШ №3 та ЗОШ №6 розділили ІІІ місце. Варто зазначити, що команда ЗОШ №10, очолювана Гороницьким Артемом Леонідовичем, учителем фізичної культури ЗОШ №10, у минулому навчальному році також виборола І місце та стала учасником обласного етапу змагань «Козацький гарт».

Світлана Бондарчук, методист ІМЦ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...