• Головна
  • Говорили, балакали — сіли та й заплакали: Очільниця новоградського водоканалу й далі керуватиме підприємством
17:55, 8 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Говорили, балакали — сіли та й заплакали: Очільниця новоградського водоканалу й далі керуватиме підприємством

Говорили, балакали — сіли та й заплакали: Очільниця новоградського водоканалу й далі керуватиме підприємством

08 серпня 2018 року в конференц-залі міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Де окрім інших питань велася дискусія щодо доцільності перебування начальника зазначеного підприємства на посаді.

Слід зазначити, що перед цим "земельна" комісія ради дійшла висновку про доцільність перебування начальника «Виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» до проведення аудиту.

Комісія ж з питань житлово-комунального господарства та екології рекомендувала залишити керівника комунального підприємства на посаді до погашення боргових забов’язань за енергоносії та представлення плану виходу підприємства з кризового стану на черговій сесії міської ради.

Стоп-кадр: Членами цієї ж комісії зауважено, що коштів на проведення фінансового та технічного аудиту ні в місцевому бюджеті ні в бюджеті підприємства немає.

Йдемо далі... Відмічена неефективна робота економічного відділу комунального підприємства. В свою чергу, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради вбачає за необхідне, щоб підприємство провело роботу щодо приведення тарифу до економічно обґрунтованого показника.

Висновок: Членами вищевказаних комісій понаприймалося рішень, що передумовами залишення на посаді начальника ВУВКГ Левицької А.П. є виведення підприємства з "кризового стану", під керівництвом якої цей стан й настав. Також, мова про проведення аудиту на який не має в бюджеті грошей.

Тобто, можна зробити висновок, що пані Левицька А.П. й надалі керуватиме "водоканалом" не зважаючи ні на що. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #ВУВКГ #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...