За надання неправдивої інформації при призначенні соціальної допомоги судитимуть двох мешканок Новоград-Волинського району

Соціальна допомога
Соціальна допомога

За незаконні дії при призначені соціальної допомоги в Управлінні праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської районної державної адміністрації можуть притягнути до кримінальної відповідальності двох осіб. Наразі відомо, що по факту вчинення шахрайських дій Новоград-Волинським відділом поліції розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 КК України.

Так, в лютому 2017 року мешканка Новоград-Волинського району з метою незаконного отримання державних соціальних виплат як малозабезпечена сім'я, умисно, надала УПСЗН недостовірні дані щодо особистого матеріального забезпечення, таким чином, шляхом обману заволоділа грішми в сумі 5500 грн. 30 коп.

Вказана особа навмисно подала недостовірні дані при заповненні декларації в розділі «Доходи членів сім'ї або зареєстровані у житловому приміщенні/будинку осіб, членів сім'ї, що проживають окремо», не вказала дохід від виплати за цивільно-правовою угодою Новоград-Волинської ЦМРА №217 в сумі 2026 грн. 56 коп., який вплинув на розмір державної соціальної допомоги, у зв'язку з чим виникла переплата в розмірі 5500 грн. 30 коп.

По другому кримінальному провадженні, відомо що 11.09.2017 року громадянка з метою незаконного отримання державних соціальних виплат як малозабезпечена сім'я, умисно, надала УПСЗН недостовірні дані щодо особистого матеріального забезпечення, таким чином, шляхом обману заволоділа грішми в сумі 5000 грн.

Вона навмисно подала недостовірні дані при заповненні декларації в розділі «Відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності членів сім'ї або зареєстровані у житловому приміщенні/будинку осіб, членів сім'ї, що проживають окремо», не вказала транспортний засіб придбаний 26.04.2017 року (згідно довідки ТСЦ 1844), що є в наявності у її сім'ї, у зв'язку з чим виникла перевиплата в розмірі 5 000 грн.

Новоград соцдопомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі