За порушення антикорупційного законодавства на голову Городницької селищної ради Новоград-Волинського району склали адмінпротокол

За порушення антикорупційного законодавства на голову Городницької селищної ради Новоград-Волинського району  склали адмінпротокол

Цього разу адмінправопорушення скоїв керівник органу місцевого самоврядування в Новоград-Волинському районі.

Про це редакції сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua стало відомо зі своїх перевірених джерел інформації.

Зокрема відомо, що голова Городницької селищної ради Новоград-Волинського району Онищук Іван Анатолійович не виконав вимоги ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» та не подав своєчасно декларацію на офіційному веб-сайті НАЗК.

За виявленим фактом адміністративного правопорушення на Онищука Івана Анатолійовича складено адмінпротокол за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації без поважних причин). Матеріали очікують судового розгляду.

Згідно з відомостями вказаними на порталі Декларації відомо, що головою Городницької селищної ради Новоград-Волинського району Онищуком Іваном Анатолійовичем було подано декларацію за 2017 рік з порушенням вимог чинного законодавства, вже після закінчення встановленого терміну - 06.04.2018.


Про рішення суду, за результатами розгляду адміністративного протоколу відносно Онищука І.А., буде повідомлено додатково.

Городниця голова корупція Новоград
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі