На території Новоград-Волинського району виявили факт самовільного зайняття 128 гектарів землі

На території Новоград-Волинського району виявили факт самовільного зайняття 128 гектарів землі

Новоград-Волинським відділом поліції здійснюється досудове розслідування, самовільного зайняття земельної ділянки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Про це стало відомо з ухвали Новоград - Волинського міськрайонного суду.

Правоохоронці вбачають, що ТОВ «Аделаїда-Еко» на території Брониківської сільської ради (Лебедівського старостинського округу № 3), Новоград-Волинського району, Житомирської області, використовує із невитребуваних (нерозподілених) земельні ділянки (ріллю) загальною площею 128, 98 га, при цьому рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування про передачу у власність або користування (оренди) відсутні.

Згідно із відомостями Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно за ТОВ «Аделаїда-Еко» право користування не витребуваними (нерозподіленими) земельними ділянками на території Брониківської сільської ради не зареєстровано, а договори між товариством та Новоград-Волинською районною державною адміністрацією не укладались.

За таких обставин, посадові особи ТОВ «Аделаїда-Еко» у продовж 2018 року за відсутністю правових підстав набуття права користування земельними ділянками, передбаченими ст. 116 ЗК України та в супереч вимог ст.ст. 93 , 123-126 ЗК України , не маючи правовстановлюючих документів, самовільно зайняли земельні ділянки сільськогосподарського призначення, загальною площею 128, 98 га, які розташовані на території Брониківської сільської ради (Лебедівського старостинського округу № 3), Новоград-Волинського району, Житомирської області.

Під час проведення огляду місця події самовільно зайнятих земельних ділянок із залученням спеціаліста ГУ Держгеокадастру в Житомирській області та землевпорядника Брониківської сільської ради встановлено, що на вказаних земельних ділянках засіяно сільськогосподарські культури гарбузи та кукурудзи.

По вказаному факту відбулося відкрите судове засідання на якому розглядалося клопотання слідчого СВ Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області про арешт майна, у задоволенні якого суд відмовив.

Як повідомлялося на нашому сайті, на території Тупальської сільської ради зареєстроване ТОВ "АТОШНИК", яке у період з 2016 по 2017 роки незаконно здійснювало обробіток землі на території Новоград-Волинського району. Не зважаючи на наявність вказаної інформації у правоохоронних органів, жодних дій по документуванню вказаного кримінального правопорушення місцевою поліцією вжито не було.

Новоград
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі