• Головна
  • Спортсмени з Новоград-Волинщини здобули медалі на Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу
11:14, 22 жовтня 2018 р.

Одну срібну та три бронзові медалі здобули спортсмени з Житомирщини на Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) та з порушеннями зору, який 17-18 жовтня 2018 відбувся в Анталії (Туреччина).У підсумку змагань Національна збірна команда Україна посіла третє загальнокомандне місце.

Срібну нагороду на ліву руку здобув Генадій Данюк(ураження опорно-рухового апарату). Бронзові медалі отримали:

- Олександр Хіміч (на ліву та на праву руки) в категорії до 100 кг. (порушення зору)

- Світлана Дроздюк (на праву руку) в категорії до 65 кг. (ураження опорно-рухового апарату).

Усі спортсмени є представниками ЖРЦ "ІНВАСПОРТ", вихованцями Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи-інвалідів та членами спортивного клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями (м.Новоград-Волинський).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію