• Головна
  • У Новограді-Волинському відбувся семінар на тему ефективного використання енергії в закладах бюджетної сфери
18:27, 25 жовтня 2018 р.

У Новограді-Волинському відбувся семінар на тему ефективного використання енергії в закладах бюджетної сфери

У Новограді-Волинському відбувся семінар на тему ефективного використання енергії в закладах бюджетної сфери

25 жовтня 2018 року в залі засідань Будинку рад пройшов семінар на тему: Енергоефективність та ефективне використання енергії в закладах бюджетної сфери. Семінар відбувся за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова, начальника відділу підтримки муніципальних ініціатив і інвестицій, підприємницької діяльності, економічного аналізу та планування міської ради Тетяни Забродіної та заступника директора ТОВ «Київ ЕСКО» Андрія Даценко.

Про це повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю Новоград-Волинської міської ради.

Частина семінару проходила в режимі відео-конференції за участю начальника відділу інфраструктурних проектів, енергоефективності та промоцій Житомирської міської ради Тетяни Зятікової і експерта з місцевих фінансів Сергія Гаращука.

Учасники семінару, керівники закладів освіти та комунальних установ ознайомилися з прикладами успішно реалізованих проектів з впровадження енергоефективних заходів в Житомирській області, а також поспілкувалися у формі запитання – відповідь.

Ціль проведення семінару – роз’яснити механізм та переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту у Житомирській області.

Заступник директора ТОВ «Київ ЕСКО» Андрій Даценко розповів про суть енергосервісу (або, як він ще називається, ЕСКО), яка полягає в тому, що приватний інвестор виконує термомодернізацію, профінансувавши її з власних коштів, і може отримувати прибуток за рахунок досягнутої економії на комунальних платежах.

Також на семінарі обговорювалась стратегія сталого розвитку міста, чому потрібно вкладати кошти в енергозбереження, ключові сектори, функції енергомоніторингу, інвестиції в енергоефективність, стратегічне планування територій, формування екологічної свідомості.

Будьте в курсі найсвіжіших і актуальних новин Новограда-Волинського! Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Для зручності скачайте наше безкоштовний мобільний додаток IOS/Anroid.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...