У Новограді-Волинському відбувся Кубок Житомирської області з армспорту серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату

У Новограді-Волинському відбувся Кубок Житомирської області з армспорту серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату

Кубок Житомирської області з армспорту серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку.

7 листопада 2018 року в Новограді-Волинському відбувся Кубок Житомирської області з армспорту серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку приурочений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

За словами організаторів, участь у турнірі взяли близько 70 спортсменів з різних куточків Житомирської області різних вікових категорій, близько 20 з них представляли наше місто. Учасники змагань розіграли між собою кубки та заохочувальні подарунки. Ще одним заохочувальним подарунком став квиток на концерт гурту «Без обмежень».

Привітати сильних духом завітали начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Сорока, які побажали учасникам й надалі активно займатись спортом та показувати приклад усім мешканцям міста.

Зауважимо, що наші спортсмени є одні з найкращих в Україні та Світі. Бажаємо усім учасникам міцного здоров’я та нових спортивних звершень.

Управління у справах сім’ї, молоді, 
фізичної культури та спорту міської ради

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі