• Головна
  • Шлях до Парламенту відкритий: Аналіз результатів опитування на сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua
20:01, 11 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Шлях до Парламенту відкритий: Аналіз результатів опитування на сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua

Шлях до Парламенту відкритий: Аналіз результатів опитування на сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua

Виборчі перегони розпочалися... І тільки сліпий не помітить початок роботи політичних партій та іншого активу на агітаційній ниві.

Хоча чинним законодавством України заборонене проведення агітації кандидатів в Президенти до моменту їх реєстрації, яку вони зможуть пройти тільки 31 грудня 2018 року. В обласному центрі майже всі бігборди заповнені політичною рекламою. Звичайно, що рекламують не "кандидатів" на пост Президента, а "нові курси розвитку", нагадують людям про тих хто не допустив 2014 році дефолт в Україні, рекламують "Наших", "Своїх" та "Чужих". Звичайно, що не забувають нагадувати в чому сила країни: в сильній армії, помісній церкві і т.п. Але крісло Президента, для обраних ТОП-політиків, а більшість інших кандидатів використовують президентські перегони, як генеральну репетицію перед парламентськими виборами. Гарний результат лідера партії, на перших, гарантія проходження партії до Верховної ради на других.

Владу, як шкарпетки, потрібно міняти регулярно, щоб не було смороду.


Ми ж в свою чергу вирішили провести незалежне опитування відвідувачів сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua, для визначення найрейтинговішого місцевого політика серед представлених.

Звичайно, редакція не володіє інформацією про амбіції всіх можливих кандидатів до Парламенту та не могла вмістити всіх потенційно охочих. Для опитування були взяті відомості про кандидатів з минулих виборів до ВРУ. Плюс кандидатура Мельника Віктора Сергійовича - директора Городницького лісгоспу, активність якого на пряму вказує, що він не планує обмежуватися лише Житомирською облрадою, а має більші амбіції.

Отже, на сайті Новограда-Волинського 04141.com.ua у період часу з 28 жовтня по 10 листопада проведено опитування, участь в якому взяло 811 чоловік. Респондентам було поставлене запитання: "За кого з перелічених нижче осіб ви проголосували б на Парламентських виборах, якби вони відбувалися сьогодні?".

Результати розподілилися наступним чином (для зручності сприйняття інформації ранжуємо варіанти відповідей):

  • За іншого кандидата 30.7 %
  • Мельника Віктора Сергійовича - директора Городницького лісгоспу 25.6 %
  • Бойчука Віталія Михайловича - власника "Залізяки" 15.9 %
  • Литвина Володимира Михайловича - діючого нардепа 9 %
  • Остапчука Василя Івановича - чинного секретаря міськради 6.5 %
  • Весельського Віктора Леонідовича - чинного міського голову 4.2 %
  • Маяцького Сергія Олександровича - директора каменедробильного заводу 3.3 %
  • Гончарука Віктора Васильовича - представника "Батьківщини" 2.7 %
  • Захарчука Олександра Вікторовича - представника "Свободи" 2 %

А тепер, нумо проаналізуймо отримані результати опитування! Ще в публікації від 17 липня 2017 року, ми прогнозували, що на п'яти чинному нардепу наступає реально сильний кандидат. Мова йде про Литвина та Мельника. В одному нещодавніх інтерв'ю, Володимир Литвин вже публічно заявив про свого можливого конкурента від партії влади - БПП, у якого повністю "розв'язані руки". Як приклад, наводив колективну подорож до Карпат освітян. Результати нашого опитування свідчать про те, що в Литвина дійсно проблеми з довірою виборців. Принаймі в місті Новограді-Волинському, й серед молодих виборців, які користуються Інтернетом. Але й слід зазначити, що найбільш активними виборцями є саме люди пенсійного віку, представники більш молодого та активного прошарку населення на момент виборів, можуть проявити пасивність, бути десь на заробітках та не взяти участь в голосуванні. 

Серед представлених для опитування кандидатур, своїм високим результатом вирізняється серед інших Бойчук Віталій Михайлович, але про його можливі політичні амбіції нічого не відомо. Це успішний місцевий підприємець, який користуючись довірою мешканців нашого регіону та може зробити досить непогану політичну кар'єру. Але були досить неприємні випадки на Парламентських виборах 2012 року, коли використовуючи місцеві правоохоронні органи пресували конкурентів одвічного кандидата від нашого округу. Слід зазначити, що в Бойчука Віталія найкращий результат серед діючих депутатів та управлінців місцевої влади, на рівні міста він серйозний претендент на посаду міського голови на наступних місцевих виборах.

Будь-яким чином коментувати результати інших осіб ми не будемо, кожен зробить свої висновки. Але зупинимося на ТОП-результаті 30.7 % (За іншого кандидата). Хто цей невідомий, про якого ми не знаємо? На нашу думку шлях для людей, які заслуговують на довіру відкритий. Користуйтеся нагодою! А люди Вас підтримають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...