![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:47, 6 грудня 2018 р.
Надійне джерело
Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?
![Володимир Литвин (фото tyzhden.ua) Володимир Литвин (фото tyzhden.ua)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Володимир Литвин (фото tyzhden.ua)
Верховною Радою України ухвалено рішення про припининня дії договору про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною та Росією. Відповідно до ухваленого законопроекту, договір буде припинений із 1 квітня 2019 року. Відзначимо, що цей договір був підписаний у 1997 році, за ним країни визнали кордони одна одної й закріпили принципи стратегічного партнерства та поваги територіальної цілісності.
За відповідний законопроект проголосували 277 народних депутатів, проти виступили – 20 (позафракційні Юрій Бойко, Юлій Іоффе та Яков Безбах, інші – з «Опозиційного блоку»), не голосували – 34, тих, хто утримався, не було.
А як же знову голосував "наш" чинний народний депутат обраний по 65 мажоритарному округу в Житомирській області (в який входить місто Новоград-Волинський та район) - Володимир Литвин?
СКРІН: Ось так пан Литвин прокоментував своє рішення на своїй сторінці у Фейсбук. Що він мав на увазі, як на Вашу думку?
![Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володим..., фото-1 Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цього разу Володимир Литвин не був оригінальним та просто не голосував.
Як повідомляв сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua, коли Верховною Радою ухвалювався Закон про запровадження воєнного стану в Україні, Володимир Литвин голосував не як усі та був єдиним парламентарем хто "утримався" при прийнятті відповідного рішення.
Нагадаємо, що на місце Володимира Литвина "претендує" Володимир Мельник, який згідно з інформацією озвученій в інтерв'ю організатором "Lesia Grand Fest" Олександром Широкопоясом профінансував вказаний фестиваль у 2018 році на суму близько 60-65% всіх витрат (з загального бюджету фестивалю до 1 000 000 гривень). Тобто мова про близько півмільйона гривень наданої спонсорської допомоги потенційним кандидатом на чергових Парламентських виборах по "нашому" виборочому округу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Чи вимагали у Вас "хабарі" (неправомірну вигоду) працівники Новоград-Волинського відділу поліції?
проголосувало 139 відвідувачів
Так, вимагали і мені доводилося платити "хабар" поліцейським
33,1%
Так, я платив поліцейським у якості "заохочення" за їх роботу
7,2%
Так, я давав поліцейським "матеріальну допомогу" (на бензин, папір)
15,1%
Ні, поліцейські у мене ніколи не вимагали "хабарів"
28,1%
Ні, я ніколи не давав поліції жодних коштів, навіть в якості "матеріальної допомоги"
16,5%
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...