Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?

Володимир Литвин (фото tyzhden.ua), Олександр Сукач
Володимир Литвин (фото tyzhden.ua)

Верховною Радою України ухвалено рішення про припининня дії договору про дружбу, співпрацю та партнерство між Україною та Росією. Відповідно до ухваленого законопроекту, договір буде припинений із 1 квітня 2019 року. Відзначимо, що цей договір був підписаний у 1997 році, за ним країни визнали кордони одна одної й закріпили принципи стратегічного партнерства та поваги територіальної цілісності.

За відповідний законопроект проголосували 277 народних депутатів, проти виступили – 20 (позафракційні Юрій Бойко, Юлій Іоффе та Яков Безбах, інші – з «Опозиційного блоку»), не голосували – 34, тих, хто утримався, не було.

А як же знову голосував "наш" чинний народний депутат обраний по 65 мажоритарному округу в Житомирській області (в який входить місто Новоград-Волинський та район) - Володимир Литвин?

СКРІН: Ось так пан Литвин прокоментував своє рішення на своїй сторінці у Фейсбук. Що він мав на увазі, як на Вашу думку?

Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?, фото-1Цього разу Володимир Литвин не був оригінальним та просто не голосував.

Як повідомляв сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua, коли Верховною Радою ухвалювався Закон про запровадження воєнного стану в Україні, Володимир Литвин голосував не як усі та був єдиним парламентарем хто "утримався" при прийнятті відповідного рішення.

Нагадаємо, що на місце Володимира Литвина "претендує" Володимир Мельник, який згідно з інформацією озвученій в інтерв'ю організатором "Lesia Grand Fest" Олександром Широкопоясом профінансував вказаний фестиваль у 2018 році на суму близько 60-65% всіх витрат (з загального бюджету фестивалю до 1 000 000 гривень). Тобто мова про близько півмільйона гривень наданої спонсорської допомоги потенційним кандидатом на чергових Парламентських виборах по "нашому" виборочому округу.

Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?, фото-2 Будемо дружити?: Як голосував "за дружбу" з Росією Володимир Литвин?, фото-3
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі