![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:49, 29 січня 2019 р.
Новоградські важкоатлети стали чемпіонами Житомирської області
25 січня 2019 року пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та чемпіонат області серед спортсменів ДЮСШ (2002 р.н і молодші) в смт. Першотравенськ.
![Новоградські важкоатлети стали чемпіонами Житомирської обл..., фото-1 Новоградські важкоатлети стали чемпіонами Житомирської області, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Команда дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради зайняла перше загальнокомандне місце і перше місце серед дівчат. В змаганнях прийняло участь вісім команд з області.
Перші місця зайняли: Поліщук Владислав, Заруба Владислав, Шевчук Анастасія, Борова Валерія та Комиш Ірина яка побила рекорди області в ривку та поштовху, та в сумі двоборства нашій команді додалися додаткові очки.
Другі місця - Шуляківська Олена, Чернолуцька Дар'я, Комиш Вікторія, Сердюк Ілля.
Третє місце в Сойко Іванни. Вітаємо нашу команду з чудовим виступом на змаганнях.
Готували команду до змагань тренери - викладачі ДЮСШ Золотарьова Катерина Вікторівна, Шевчук Олександр Юрійович.
Інструктор-методист ДЮСШ Весельський М.А.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...