• В 30 бригаді відбулися перші в цьому році змагання з гирьового спорту
10:36, 11 лютого 2019 р.

В 30 бригаді відбулися перші в цьому році змагання з гирьового спорту

10 лютого, в 30 окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького відбулися перші в цьому році змагання з гирьового спорту на першість військової частини.

Учасники та учасниці турніру змагалися у різних вагових категоріях і справу мали з гирями різної ваги: чоловіки штовхали 24-кілограмові, представниці прекрасної статі – 16-кілограмові.

В 30 бригаді відбулися перші в цьому році змагання з гирьового спорту, фото-1

У підсумку місця були розподілені у наступному порядку: третє місце посіла команда мотопіхотного батальйону, «срібло» вибороли танкісти, ну а кращими стала важка артилерія.

Заступник командира бригади подякував усім учасникам сьогоднішніх змагань та нагородив призерів та переможців особистого заліку грамотами та медалями.

Кращі гирьовики будуть захищати честь бригади на змаганнях з даного виду спорту на першості ОК «Північ» 26-28 лютого в місті Бердичів.