![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:31, 12 квітня 2019 р.
Екологи відібрали проби води на Случі на місці виявлення факту загибелі риби
![Екологи відібрали проби води на Случі на місці виявлення факту заги... Екологи відібрали проби води на Случі на місці виявлення факту загибелі риби](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 12 квітня близько 8 годину ранку біля пропускної греблі в м. Баранівка на р. Случ зі сторони смт. Першотравенськ було зафіксовано масову загибель живих водних ресурсів, зокрема: сом, лящ, короп, плітка, окунь та ін. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з працівниками рибоохоронного патруля, Держпродспоживслужби, Національної поліції, представниками органів місцевого самоврядування та органів влади проводяться заходи щодо порятунку риби, встановлення причин її загибелі та усунення негативних наслідків.
В ході заходів спеціалістами Держекоінспекції Поліського округу разом зі спеціалістами Держпродспоживслужби було відібрано проби води з річки Случ в місці загибелі риби та вилучено для дослідження зразки загиблої риби.
Проби води були доставлені до відділу Інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу, а зразки риби до Житомирської регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для з’ясування причин загибелі.
Державною екологічною інспекцією систематично проводяться заходи по обстеженню річок Хомора та Случ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...