Зеленський розпустив Раду, запропонував не вішати його портретів і брати приклад зі збірної Ісландії з футболу

Зеленський розпустив Раду, запропонував не вішати його портретів і брати приклад зі збірної Ісландії з футболу

Володимир Зеленський 20 травня склав присягу президента України і отримав печатку президента і булаву: обидва ці предмета він продемонстрував присутнім в залі депутатами Верховної Ради і іншим гостям.

Також він виголосив промову, в якій двічі переходив на російську і пообіцяв в найближчі п'ять років "зробити все, щоб українці не плакали".

Наприкінці промови він розпустив Верховну Раду, запропонував не вішати в кабінетах його портретів і сказав, що українцям треба орієнтуватися на збірну Ісландії з футболу.

"Дорогі українці! Після перемоги на виборах мій шестирічний син сказав:" Тату, кажуть, що Зеленський президент. Значить я теж президент? "Тоді це прозвучало як жарт, але тепер я розумію, що це не жарт. Це не моя, це наша спільна перемога і наш загальний шанс. Ми разом несемо відповідальність, і не тільки я приймав присягу, а кожен з нас ", - підкреслив Зеленський у своїй промові.

"Уявіть собі заголовки:" Президент не платить податки "," Президент проїхав на червоне світло". Як вам це? Кожен з нас несе відповідальність за Україну. Європейська країна починається з кожного з нас, - підкреслив він.

"Європа - в голові, якщо вона буде в голові - тоді вона буде в Україні", - заявив він.

"Кожен з нас загинув на Донбасі, кожен з нас - переселенець, який втратив власний будинок. Кожен з нас - трудовий мігрант, який втратив роботу вдома і заробляє на чужині. Але ми з усім цим впораємося, тому що кожен з нас - українець, від Ужгорода до Луганська і до Сімферополя. І ми повинні бути єдині, тому що тільки тоді ми стаємо сильнішими. Нас 65 млн чоловік. Українці живуть в Європі, Австралії та Африці. Я звертаюся до всіх: все, хто готовий будувати нову успішну Україну: я готовий вам надати українське громадянство" - заявив Зеленський.

"Згадайте збірну Ісландії з футболу на Чемпіонаті світу: за неї виступали дантист, прибиральник, - заявив Зеленський. - Ми повинні стати ісландцями в футболі, і ізраїльтянами в обороні. І нашим першим завданням має стати припинення війни на Донбасі".

"На що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей? Я готовий на все. Я готовий втрачати популярність, рейтинги і свій пост, тільки щоб настав мир. Але не втрачаючи при цьому нашій території, ніколи, - підкреслив він. - Історія несправедлива. Не ми цю війну почали, але ми її закінчимо. Ми готові до діалогу. але я впевнений, що для початку цього діалогу повинні бути повернуті всі українські полонені ", - сказав президент останню фразу російською.

"І Крим, і Донбас - це українська територія. Але ми втратили не територію, ми втратили людей. Вони не чужі, вони наші. Тому що влада не зробила нічого, щоб ці люди відчули себе українцями", - Зеленський знову перейшов на російську, вимовляючи останню фразу. - Але українець - це не в паспорті, а в серці ".

"Я хочу, щоб моїх портретів не було в ваших кабінетів. Президент - не ікона. Повісьте туди фотографії своїх дітей і перед кожним прийнятим вами рішенням - дивіться їм в очі", - також підкреслив він. Після цих слів Зеленський запропонував Раді "негайно" ухвалити закон про скасування недоторканності депутатів і чиновників.

"Я розпускаю Верховну Раду України", - закінчив Зеленський свою промову.

"Дорогий народ! Раніше я намагався зробити все, щоб українці сміялися. Я так серцем відчував. У наступні п'ять років я зроблю все, щоб ви не плакали", - пообіцяв він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі