• Головна
  • Росіяни "стурбовані" питанням створення піхотної єгерської бригади в Новограді-Волинському
16:48, 22 травня 2019 р.

Росіяни "стурбовані" питанням створення піхотної єгерської бригади в Новограді-Волинському

Росіяни "стурбовані" питанням створення піхотної єгерської бригади в Новограді-Волинському

"Проти РФ і Білорусії. Україна створює «болотно-лісову» єгерську бригаду".

Під таким заголовком на російському сайті REGNUM вийшла публікація про створення нового військового підрозділу в лавах Збройних сил України.

Чому росіяни приплели сюди Білорусь? В першу чергу бригада створюється для захисту кордонів України. Звичайно, що від РФ можна очікувати чого завгодно. Попирати суверенітетом своїх сусідів Росія мастак. Й не виключена можливість агресії на територію України зі сторони Білорусії.

Нагадаємо, відповідно до спільної Директиви МОУ та ГШ ЗСУ від 25.04.2019 року, 61 окрема піхотна бригада Корпусу Резерву була переведена до бойового складу як 61 окрема піхотна єгерська бригада з головною метою посилення оборони України на північному кордоні.

Підрозділи бригади призначені для ведення бойових дій у лісовій та болотистій місцевості та комплектуються лише військовослужбовцями контрактної служби, які мають досвід бойових дій або цивільна діяльність яких має спорідненість зі специфікою бригади (мисливці, єгеря, співробітники лісових господарств).

Популярне російське інтернет-видання "Военное обозрение" порівнює новостворену бригаду з «лісовими братами» - тими, які діяли в тому числі і після закінчення Великої Вітчизняної війни на "західних територіях СРСР".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...