Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи

22 травня серед студентів І курсу відділення «Сестринська справа» та «Лікувальна справа» було проведено QR-квест з англійської мови до Дня Європи. Захід був проведений з метою формування комунікативних компетентностей у студентів.

Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-1

Учасники мали змогу проявити свою кмітливість та ерудованість долаючи етапи квесту, бо перед ними було завдання пройти абсолютно не схожих між собою 10 станцій.

На початку заходу кожна команда, а їх було три, отримали завдання у Viber, після виконання якого, одержали інструкцію з проходження маршруту англійською мовою. Студенти не знали, яка станція буде наступною – у кожному завданні давалися лише підказки.

Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-2 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-3 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-4 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-5 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-6 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-7 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-8

Проходження квесту розпочалося зі сканування QR-кодів, де учасники повинні були знайти завдання, яке команда має виконати якомога швидше і правильно. За кожне правильно виконане завдання команда отримує QR-код.

Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-9 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-10 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-11 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-12 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-13 Новоградські студенти-медики провели QR-квест з англійської мови до Дня Європи, фото-14

За допомогою QR-кодів студенти мандрували коледжем та виконували цікаві завдання, які були спрямовані на виявлення цілеспрямованих та кмітливих знавців англійської мови.

Команди отримали море позитиву та хороших емоцій під час змагання.

Н.В.Кириченко, Н.А.Савчук, викладачі коледжу

НВМК
Новоград медколедж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі