Новоград-Волинський - один з лідерів по рівню злочинності в Україні

Новоград-Волинський
Новоград-Волинський

В Україні працює сервіс datatowel.in.ua (демографія, економіка, електоральна географія України). У рубриці  Кримінальні правопорушення складено інтерактивну карту кількості облікованих кримінальних правопорушень на 10 тис. населення, за даними прокуратури (джерело – статбюлетені “Соціально-економічне становище регіонів”).

Новоград-Волинський - один з лідерів по рівню злочинності в Україні, фото-1

Для згладжування різких коливань взяті середні дані за 2017-2018 роки. У таблиці зеленим позначені адмінодиниці з відносними показниками краще середнього, червоним – гірше середнього.

Як видно, місто Новоград-Волинський позначене темнокоричневим кольором, а кількість кримінальних правопорушень червоним. Загалом їх кількість на 10 тис. населення становить 163,4, серед яких 63,4 віднесено до категорії тяжких та особливо тяжких.

На відміну від міста, криміногенна обстановка у Новоград-Волинському районі набагато краща. Кількість кримінальних правопорушень позначена зеленим кольором. Загальна кількість кримінальних правопорушень на 10 тис. населення складає 79,1, серед яких 32,2 віднесено до категорії тяжких та особливо тяжких.

Новоград-Волинський - один з лідерів по рівню злочинності в Україні, фото-2
Новоград-Волинський рівень злочинність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі