![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:08, 14 червня 2019 р.
Поблизу Городниці рибоохоронний патруль затримав шість чоловік за вилов раків (ФОТО)
![Раки Раки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Раки
13 червня 2019 року Житомирським рибоохоронним патрулем спільно з представниками поліцієї проведено рейд у Новоград-Волинському районі.
У результаті проведених заходів викрито одразу шість грубих порушень правил рибальства. Так, на річці Случ, поблизу селища Городниця Новоград-Волинського району протягом дня затримано шестеро громадян, які ловили раків ручним збиранням.
Всього зловили 315 екземплярів раків. В улові порушників траплялись екземпляри, довжиною менше п’яти сантиметрів. За шкоду, заподіяну водним біоресурсам, рибоохоронним патрульним нараховано збитків на загальну суму 8 032 грн 50 коп.
![Поблизу Городниці рибоохоронний патруль затримав шість чол..., фото-4 Поблизу Городниці рибоохоронний патруль затримав шість чоловік за вилов раків (ФОТО), фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Житомирський рибоохоронний патруль закликає усіх громадян дотримуватись природоохоронного законодавства! Інформацію про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – прохання повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (0412) 24-57-81 та (067) 414-60-74.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...