ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО)

ХАС
ХАС

24 серпня 2019 року - День незалежності України та визначний день в історії українського хіп-хопу, вперше в Україні відбувся україномовний стадіонний концерт даного напрямку музичної культури.

ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-4

24 серпня 2019 року нас стадіоні "Авангард" в Новограді-Волинському хіп-поп виконавець ХАС (Назар Хассан) зібрав сотні своїх шанувальників.

ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Концерт організувала фундація "Широкопояс", розважав людей серед виступів виконавців незмінний ведучий подібних заходів в нашому місті - Сергій Ярома. Перед виступом ХАСа публіку розігрівав гурт "ГУЛЯЙПОЛЕ GG".

ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-9

І час настав. На сцену виходить неймовірний ХАС. Він вже не вперше в Новограді-Волинському, позаду два виступи на фестивалі Lesia Grand Fest. Його тут знають і люблять, а пісні з його репертуару знають та співають на пам'ять.

ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-12 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-14 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-15 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-16 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-17 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-18 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-19

"Я себе відчуваю в Новограді-Волинському, як у себе вдома. Я дуже радий тому, що можу виробляти будь-які вибрики та розважатись тут на сцені. Ми з вами, як одне ціле" - сказав ХАС під час концерту.

ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-20 ХАС зібрав у Новограді перший в Україні стадіонний україномовний хіп-хоп концерт (ФОТО, ВІДЕО), фото-21

Ще дивовижніше виглядає концерт коли ХАС качає публіку, усі глядачі та виконавець - це одне ціле. Живий організм, який по-повній відривається під драйвові ритми його пісень. У цей день він співав усі свої хіти. Серед яких і "Yalla!", і диковинний "Дикий Кач", пісню спеціально для прокачки по мотивам Тараса Шевченка - "Кохайтесь Чорнобриві" та захоплюючу романтичну - "Там є".

Неймовірні враження та заряд енергії новоград-волинці та гості міста отримали від концерту. ХАС як завжди на висоті, з Днем незалежності Україно!

,

Новоград-Волинський ХАС концерт стадіон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі