Тривожна тенденція: На скільки зменшилася кількість підприємців в Новограді-Волинському за 5 років

бізнес
бізнес

Ще з радянських часів у більшості мешканців України досить неоднозначне ставлення до підприємців. Але яке б воно не було, усім потрібно розуміти, у розвинених країнах світу малий та середній бізнес, є справжнім рушієм економіки, який працює на благо усіх громадян. Чим більше людей зайнято у підприємницькій діяльності, тим більше у вигляді податків та зборів поповнюються бюджети усіх рівнів.

Як живеться малому бізнесу в Новограді-Волинському?

На жаль, маємо негативну тенденцію до зменшення кількості зареєстрованих суб'єктів підприємницької діяльності у місті Новограді-Волинському. Що може тільки свідчити про те, що ведення бізнесу на території міста ускладнене багатьма чинниками.

За наявними в сайту Новограда-Волинського 04141.com.ua даними, станом на 01.01.2014 у місті було зареєстровано 6566 фізичних осіб підприємців. Протягом 2015-2018 років їх кількість тільки зменшувалася. Станом на 01.012019 року вже була 4722 осіб. Зрозуміло, що була певна кількість людей не здійснювала діяльність припинивши її, а зміни в законодавстві вимусили їх позбуватися статусу підприємця, або уходити в тінь Але все ж, на нашу думку кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців, є одним з показників який вказує на легкість ведення бізнесу в державі.

Також слід зазначити, що за вказаний період часу суми коштів до міського бюджету збільшилися майже втричі з 9, млн 367 тис. грн у 2014 році до 30 млн 062 тис. у 2018 році.

P.S. Так і хочеться звернутися до центральної та місцевої влади з закликом:

"Бережіть підприємців! Не пиляйте гілку на якій сидите та кормитеся :)

бізнес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі