• Головна
  • Творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” режисера Олексія Тараненка запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші на підтримку фільму
14:55, 15 жовтня 2019 р.

Творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” режисера Олексія Тараненка запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші на підтримку фільму

Творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” режисера Олексія Тараненка запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші на підтримку фільму

Вмістити все, що не увійшло до книги та неможливо вкласти у хронометраж фільму - таке завдання перед собою поставили творці стрічки “Я працюю на цвинтарі” і запустили Instagram-проект #ЖиттяСаші. На офіційній сторінці фільму в Instagram розміщується блог головного героя Саші, який має контору з виготовлення пам’ятників. 

“Ідея Instagram-проекту народилася у промо-команди фільму ще на етапі підготовки до зйомок. Хотілося зробити нестандартний проект, який був би цікавим людям думаючим. Про життя та смерть, про самотність та любов, - говоритьпродюсер фільму Андрій Корнієнко. - Я розказав про цю ідею автору книги і сценарію, блогеру Павлу “Паштету” Белянському і актору, що виконує головну роль у фільмі, Віталію Салію. Їм ідея сподобалася. В результаті, більшість текстів для блога пише Павло Белянський, а Віталій Салій наповнює ці тексти контекстом”.

Головний герой Саша - мовчазний, він неохоче розказує про своє життя. Але при цьому це людина, яка просто в певний момент, через певні обставини, збігає від зовнішнього світу і закривається всередині себе. І цим Instagram-проектом творці хочуть донести до глядача, що Саша - непересічна особистість, яка по-філософськи ставиться до життя.

“Багато цікавих моментів, що не увійшли в фільм, деякі грані характеру мого героя - все це можна побачити в цьому Instagram-щоденнику, - відзначає актор Віталій Салій, - ліричний герой Паші “Паштета” Белянського перестає бути тільки книжковим - він починає жити своїм життям”.

Instagram Саші - це блог циніка. Людини, яка дивиться на світ крізь призму раціоналізму: “Якщо хтось мені хвалиться або жаліється на життя, у мене завжди є одна доречна відповідь. Як людина, яка працює на цвинтарі, запевняю вас - одного разу ми всі помремо! І це працює”. 

Salii2

#ЯПНЦ #ЖиттяСаші - Ми всі помремо (відео)

“Напевно, Instagram головного героя фільму “Я працюю на цвинтарі”  міг бути моїм Instagram`ом, але у мене немає такого акторського таланту, як у Віталія Салія, і перед камерою я ціпенію й пітнію, - зізнається Павло Белянський. - Та й головний герой - давно вже не я особисто, хоча історії, які описані в книзі, я не вигадував, а підгледів або пережив сам. Мені все частіше здається, що це не я записую свої думки і зауваження, щоб розмістити їх в мережі. Це головний герой Саша, в образі чудового Віталія Салія, намагається розповісти про себе щось найголовніше. Він думає, що знає це найголовніше. Наївний самовпевнений тип. Але я пробачаю йому його самовпевненість. Адже він працює на цвинтарі”.

Слідкувати за життям головного героя можна на сторінці https://www.instagram.com/iworkatthecemetery/ або за хештегом в Instagram #ЖиттяСаші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кіно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...