• Футбольний клуб "Моноліт" став чемпіоном Новоград-Волинського району
19:30, 4 листопада 2019 р.

Футбольний клуб "Моноліт" став чемпіоном Новоград-Волинського району

За підтримки кілька сотень вболівальників, 02 листопада, на стадіоні "Авангард" у місті Новограді–Волинському відбувся перший в історії чемпіонату та першості "Золотий матч" між командами ФК Авангард (с. Горбаша) – ФК Моноліт (Нал.Станція).

Про це повідомляє Новоград-Волинська районна федерація футболу.

Оскільки за підсумками чемпіонату команди ФК Авангард (с. Горбаша) – ФК Моноліт (Нал.Станція) набрали однакову, найбільшу, кількість очок чемпіон Прем'єр ліги визначався в очному матчі між цими командами.

Матч розпочався без розвідки, команди обмінялися чисельними атаками то в одну, то в іншу сторону. ФК Авангард був близьким до того, щоб відкрити рахунок у матчі, але голкіпер ФК Моноліт піймав кураж та тримав ворота на замку. Наприкінці першого тайму ФК Моноліт відкрив рахунок у матчі – 0:1. Після забитого голу гравці з Наливної відчули перевагу над суперником та відразу подвоїли рахунок – 0:2. ФК Авангард не зміг оговтатися після пропущеного м'яча. Перший тайм закінчився із рахунком 0:2.

В перерві матчу Голова Новоград-Волинської районної Федерації футболу – Гордійчук Василь Васильович разом з депутатом Новоград-Волинської районної ради – Гнітецьким Юрієм Миколайовичем провели церемонію нагородження призерів Першої ліги серед команд відкритої першості з футболу сезону 2019 року. Бронзові медалі, кубок бронзового призера та диплом ІІІ ступеня отримав капітан ФК Маяк – Березін Микола. Срібні медалі, кубок віце-чемпіона та диплом ІІ ступеня отримав президент ФК Граніт – Чижевський Сергій. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав президент ФК Скала – Бульбенко Андрій.

На початку та впродовж другого тайму другого тайму ФК Авангард намагався скоротити відставання у рахунку, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт ФК Моноліт, але "футбольний Бог" у цьому матчі був на стороні команди із Наливної Станції. Матч закінчився з рахунком 0:2. ФК Авангард не зміг, повторити тогорічний успіх. Чемпіоном Прем'єр ліги сезону 2019 року став ФК Моноліт (Нал.Станція). Відразу після закінчення матчу було продовжено церемонію нагородження.

Гордійчук Василь Васильович та Гнітецький Юрій Миколайович привітали та нагородили призерів і вручили кубок чемпіонам - ФК Моноліт (Нал.Станція). Срібні медалі, кубок віце-чемпіона та диплом ІІ ступеня отримав капітан ФК Авангард – Шевченко Антон. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав капітан ФК Моноліт – Радченко Євген.