• 6 медалей вибороли новоград-волинці на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу
15:51, 7 листопада 2019 р.

6 медалей вибороли новоград-волинці на Чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу

У м. Констанца (Румунія) з 26 жовтня по 02 листопада 2019 року під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов Чемпіонат Світу з ПАРА-АРМРЕСТЛІНГУ серед спортсменів з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) та з порушеннями зору.

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 8 спортсменів з Житомирської області на чолі зі старшим тренером збірної команди Житомирської області Данюком Генадієм Дмитровичем.

Доробок спортсменів від Житомирської області (всі із міста Новоград-Волинський та району) у загальному кошику національної збірної команди України склав - 6 бронзових медалей ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ.

Голова клубу "Фенікс", тренер, заслужений майстер спорту України Олександр Пінчук у категорії 90 кг на ліву руку посів десяте місце, а в категорії 80 кг – п’яте місце на праву руку.

Олена Котюк в категорії до 65 кг сидячи завоювала шосте місце на ліву руку та п’яте місце на праву.

Майстер спорту України міжнародного класу Світлана Дроздюк у категорії 65 кг здобула четверте місце на ліву руку та третє на праву. Уже втретє поспіль Світлана стає призеркою чемпіонату світу.

Старший тренер збірної області, заслужений тренер України Геннадій Данюк виступав лише на ліву руку у категорії понад 85 кг та виборов третє місце. Це був десятий чемпіонат світу, де він здобув призові місця.

Анна Щирська, студентка третього курсу фізичного виховання Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу, завоювала четверте місце на ліву руку та третє місце на праву руку.

Олександр Хіміч, член клубу "Фенікс", в категорії до 100 кг виборов третє місце на ліву та п’яте місце на праву руки.

Богдан Денисевич, член клубу "Фенікс", в категорії до 70 кг посів третє місце на праву руку.

Коростенець Олександр Палєха в категорії 75 кг сидячи, виборов п'яте місце на ліву та третє на праву руки.

ЖРЦ "ІНВАСПОРТ" вітає спортсменів та їх тренерів з здобутками!

Всього збірна України на цьому Чемпіонаті світу завоювала 27 медалей - 10 золотих, 8 срібних, 9 бронзових.