• Головна
  • У Новоград-Волинській РДА планується масове вивільнення працівників
15:05, 8 листопада 2019 р.

У Новоград-Волинській РДА планується масове вивільнення працівників

У Новоград-Волинській РДА планується масове вивільнення працівників

Днями відбулася зустріч директора Новоград-Волинського міського центру зайнятості Віктора Сербіна, заступника директора Олени Ковальчук з першим заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Наталією Даниленко та керівником апарату райдержадміністрації Михайлом Гайдаєнком. Метою зустрічі було: обговорити деталі майбутнього вивільнення працівників райдержадміністрації та окреслити перспективи подальшого можливого працевлаштування тих, хто лишається роботи.

Про це повідомляє Новоград-Волинський міський центр зайнятості.

Керівники райдержадміністрації повідомили, що процес створення об’єднаних територіальних громад продовжується, питання повноважень і структури районної державної адміністрації кардинально змінюється, Уряд заявив про скорочення чисельності штату райдержадміністрацій, тому процес вивільнення працівників неминучий.

Керівництво центру зайнятості охарактеризували ситуацію на ринку праці, надали консультації з питань чинного законодавства в сфері зайнятості, акцентували увагу на тому, які вакансії на сьогоднішній день є актуальними, розповіли про процес реєстрації у службі зайнятості, ознайомили з комплексом послуг та електронними сервісами, які на сьогоднішній день може запропонувати служба зайнятості.

Залишившись без роботи, зазвичай, люди піддаються негативним переживанням. Тому, втративши роботу, людина отримує шанс переосмислити свій трудовий шлях, можливо здобути новий фах і змінити напрям своєї професійної діяльності. І в центрі зайнятості фахівці докладатимуть максимум зусиль, щоб кожен вивільнений працівник якомога швидше повернувся до роботи.

Також цього дня було обговорено та погоджено План спільних дій Новоград-Волинського міського центру зайнятості та Новоград-Волинської районної державної адміністрації, спрямованого на пом’якшення процесу звільнення працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...