• Головна
  • На Житомирщині вчинено замах на вбивство таксита: Як не стати жертвою нападника
10:45, 13 листопада 2019 р.

На Житомирщині вчинено замах на вбивство таксита: Як не стати жертвою нападника

12 листопада 2019 року на Житомирщині під час поїздки в автомобілі таксі пасажир напав на водія, однак тому вдалося звільнитися та повідомити про подію до поліції. Нападника затримали. Поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Близько 10.40 до поліції надійшло повідомлення від 50-річного жителя м. Бердичева про напад на нього. На місце події негайно виїхали групи швидкого реагування та слідчо-оперативна Бердичівського ВП ГУНП області.

За словами заявника, який працює у службі таксі, близько 20 хвилин тому він отримав виклик та взяв пасажира. Чоловік з видимими ознаками сп’яніння сів на заднє сидіння. Під час руху околицею міста він раптом накинув на шию водія шнурок із взуття та спробував його задушити. Таксист вчинив спротив, йому вдалося звільнитися, запобігти втечі нападника та викликати поліцію.

Правоохоронці встановили, що неадекватний пасажир - 35-річний житель Андрушівського району, який вже був раніше засуджений за вчинення розбоїв. Його затримали у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України.

Нині триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Займатися перевезеннями на Житомирщині стає все небезпечніше. 04141.com.ua з'ясували, за якими ознаками таксист може впізнати агресора.

Служби таксі зі своїми машинами, СТО і автопарком на Житомирщині майже не залишилося. Зараз практично всі автомобілі таксі - це часті власники однієї або декількох машин. Також є диспетчерські служби, які надають послугу з інформування водіїв і пасажирів. Сьогодні ні таксисти, ні клієнти не можуть бути на 100% впевнені в адекватності того, хто сидить за кермом або на пасажирському сидінні.

БЕЗПЕКА. Беручи виклик від диспетчера, таксист не знає, кого побачить перед машиною. Одним з виходів експерти називають мобільні додатки.

Адже підтверджуючи реєстрацію, людина вносить актуальний номер мобільного і номер банківської карти, з якої списують гроші за поїздку. Якщо виникне непорозуміння, пасажира легко буде ідентифікувати.

А ось травматичний пістолет або газовий балончик в невмілих руках можуть нашкодити. Перцевий розпилювач не використаєш в салоні авто, тому що постраждаєш сам, а травматичною зброєю потрібно користуватися вміло, щоб злякати бешкетника, а не завдати смертельну травму, тай дозвіл на придбання зброї не кожен отримає, лише визначені категорії громадян.

Раніше таксисти користувалися радіозв'язком і завдяки системі спеціальних шифрів в разі небезпеки повідомляли місце, куди на підмогу під'їжджали колеги.

Це лотерея. Коли приймаєш замовлення від диспетчера, ніколи не знаєш, хто сяде в машину. Якщо машину ловлять на дорозі, тоді можна візуально визначити, з ким доведеться їхати. 

ПСИХОЛОГІЯ. Щоб уникнути інцидентів на дорозі, фахівці радять водіям краще придивитися до пасажира перед поїздкою. Блукаючий погляд - нездатність зафіксуватися на одному предметі; переривчаста мова, яка виражається в здатності виразно пояснити маршрут; прискорене дихання і повторювані дії, наприклад, стискання-разжимание куркулів, повинні насторожити водія. Якщо ж потенційний клієнт кричить і поводиться агресивно, краще і зовсім відмовити йому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таксі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...