• Головна
  • На Новоград-Волинщині фінішували кубки «Звягельська осінь»
15:24, 13 листопада 2019 р.

На Новоград-Волинщині фінішували кубки «Звягельська осінь»

10 листопада традиційно на стадіоні «Авангард» м. Новоград-Волинський, у присутності близько тисячі вболівальників, були зіграні фінальні матчі малого кубку «Звягельська осінь» та відкритого кубку «Звягельська осінь».

Перед початком матчів до учасників фіналів та вболівальників звернувся перший заступник Житомирської обласної федерації футболу, голова Новоград-Волинської районної та міської федерацій футболу Василь Гордійчук наголосив, що сьогодні Звягельщина та вся Україна прощається із героєм АТО захисником незалежності Батьківщини, нашим земляком – Олександром Атаманенком, тому фінальні матчі будуть проводитися без музикального супроводу. Присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання.

Фінальний матч малого кубку «Звягельська осінь» між командами «Спорт-Лідер» (с. Повчине) та «Маяк» (с. Жолобне).

Команда «Спорт-Лідер» відкрила рахунок у матчі – відзначився Олег Лисакович. ФК «Маяк» не згнітився, пропустивши м’яч, і наприкінці першого тайму капітан команди з с. Жалобне Микола Березін зрівняв рахунок красивим ударом головою. Воротар у цьому моменті був безсилий. Команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

Перша двадцятихвилинка другого тайму прийшла у рівній, безкомпромісній боротьбі. Після швидкої контратаки проти гравця ФК «Спорт-Лідер» порушив правила захисник ФК «Маяк» у своєму карному майданчику і команда з с. Жолобне була покарана одинадцятиметровим ударом, який реалізував Констянтин Дикун. «Маяк» після пропущеного голу кинувся відіграватися і Роман Юхинець знову відновив рівновагу у рахунку. ФК «Маяк» вдруге зрівнявши рахунок у матчі, відчув прилив енергії, ввімкнув швидкість і постійно тиснув на суперника. Наприкінці другого тайму вболівальники були в передчутті додаткового часу і серії пенальті, але проти цього був невтомний капітан ФК «Маяк» – Микола Березін, який, показавши лідерські якості, вирвав перемогу у матчі – 2:3.

ФК «Маяк» (с. Жолобне) захистив титул володаря малого кубку «Звягельська осінь», ставши переможцем другий рік поспіль.

Медалі фіналіста малого кубку «Звягельська осінь» отримали гравці ФК «Спорт-Лідер» на чолі з капітаном Андрієм Бусленком. Медалі та перехідний кубок володаря малого кубку «Звягельська осінь» отримали гравці ФК «Маяк» на чолі з капітаном Миколою Березіним, тренером Віктором Березіним і жолобенським сільським головою Петром Білімом.

Надалі палких прихильників футболу, які отримали масу приємних емоцій від попереднього футбольного дійства чекав не менш цікавий, захоплюючий фінал Відкритого кубку «Звягельська осінь» між цьогорічними призерами Прем’єр-ліги ФК «Моноліт» (Нал. Станція) та ФК «Авангард» (с. Горбаша).

У першому таймі цього матчу відчувалася втома ФК «Моноліт» (Нал. Станція), яку вони отримали після яскравої, впевненої та беззаперечної перемоги у півфінальному матчі проти одного з претендентів на чемпіонство ФК «Смолка», і все-таки після перерви чемпіон Прем’єр-ліги – команда з Наливної, віднайшла сили, додавши в швидкості, почала перегравати свого суперника в тактиці і майстерності.

Здавалося, що ось-ось ФК «Моноліт» (Нал. Станція) разом з чемпіонством також забере собі осінній кубок, але воротар ФК «Авангард» – Дмитро Кузьмінчук вразив всіх своєю грою і цього дня був «стіною», яка не дала жодного шансу відзначитися опоненту.

Варто також відзначити гру Дмитра у півфінальному матчі проти ФК «Металіст» (с. Чижівка), у якому в серії післяматчевих пенальті він парирував два удари із п’яти. У фінальному матчі впевненість голкіпера передалась всій команді і Сергій Шевчик приніс перемогу команді із с. Горбаша. ФК «Авангард», ставши володарем відкритого кубку «Звягельська осінь», здійснив маленьку помсту ФК «Моноліт» (Нал. Станція) за поразку у «Золотому матчі».

По завершенню фінального матчу Василь Гордійчук запросив депутата районної ради Юрія Гнітецького та першого заступника голови Новоград-Волинської районної Федерації футболу, президента ФК «Моноліт» Андрія Мартинюка для проведення церемонії нагородження володарів та фіналістів.

Медалі фіналіста відкритого кубку «Звягельська осінь» отримали гравці ФК «Моноліт» на чолі з капітаном Євгеном Радченком. Медалі та перехідний кубок володаря відкритого кубку «Звягельська осінь» отримали гравці ФК «Авангард» на чолі з капітаном Антоном Шевченком, який у цей футбольний день вніс яскраве неповторне дійство – привселюдно приставши колінами на зелений трав’яний футбольний газон, тримаючи в руках букет зі ста однієї троянди, освідчився в палкому коханні поліський красуні Аліні – під фонтан ігристого шампанського. Такого дійства у нас ще не було, але хтілось, щоб цей приклад був непоодиноким.

Василь Васильович від себе особисто та за побажаннями, без перебільшення, тисяч палких вболівальників подякував постійному Генеральному спонсору усіх футбольних заходів на Звягельщині СТОВ «Птахівник» в особі Гальчук В. та Мармалюк А. за забезпечення нагородними медалями та перехідними кубками «Звягельська осінь», разом із тим зазначив, що при спілкуванні з керівництвом СТОВ «Птахівник» отримав повне переконання у тому, що їхня підтримка розвитку та популяризації футболу являється щирою, безкорисною, з великою повагою до жителів Звягельського краю та патріотично налаштованої молоді, за якою майбутнє України.