• Головна
  • У Новограді-Волинському студенти-медики пройшли посвяту у волонтери
15:01, 6 грудня 2019 р.

У Новограді-Волинському студенти-медики пройшли посвяту у волонтери

У Новограді-Волинському студенти-медики пройшли посвяту у волонтери

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Значимість волонтерського руху особливо відчутною та помітною стала в нашій державі саме сьогодні, коли значна частина наших громадян потребує підтримки та допомоги. Адже волонтери – це люди, котрі добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань, виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

Волонтерська діяльність в закладі  сприяє професійному становленню студентів,   формує  високі моральні цінності, певні життєві позиції, сприяє саморозвитку та самореалізації студентів, дає можливість засвоювати соціальний досвід, формує духовну потребу допомагати тим, хто цього потребує.

В медичному коледжі волонтерський рух функціонує вже багато років. Студенти волонтерського центру «Милосердя» є організаторами і учасниками різних соціальних акцій, підтримують тісні зв’язки з вихованцями школи-інтернату, обласного Будинку дитини, допомагають ветеранам та людям похилого віку, організовують свята для дітей-інвалідів та дітей незахищених категорій. Активно  працюють в таких напрямках як профілактика туберкульозу, ВІЛ-СНІДу, популяризація здорового способу життя та безоплатного донорства, підтримка онкохворих  дітей, дітей з обмеженими функціональними можливостями, військових медиків.

5 грудня – Міжнародний день волонтера.   В актовій залі  коледжу зібралися всі, хто допомагає дарувати добро іншим, хто безкорисливо і добровільно віддає вогник свого палаючого серця людям, хто за будь-яких обставин прийде на допомогу, не потребуючи подяки. Це – волонтери медичного коледжу і сьогодні у них – посвята у волонтери.

Студенти першокурсники з гордістю промовили клятву «Маю честь бути волонтером!», обіцяли поважати і не зраджувати принципів і ідеалів волонтерського руху, слухати своє серце, творити та будувати, горіти і запалювати, нести вогонь своєї душі людям.

Чотири волонтерські загони груп Л 43/ І, Л 42/ІІ, С 81/І, С 80/ІІ  підготували цікаві виступи агітбригад із застосуванням комп’ютерних технологій, демонстрували різні напрямки волонтерської діяльності. Їх активно підтримували вболівальники.

На рахунку волонтерських груп коледжу досить багато добрих справ. Проведено благодійні акції на підтримку дітей-інвалідів, що проживають в сім’ях та дітей будинку дитини з нагоди Всесвітнього дня інваліда та до Дня благодійності. Активно долучилися студенти до збору коштів на лікування онкохворої дівчинки Олі Дзядович. Протягом двох місяців волонтерами коледжу зібрано понад 8000 грн. на підтримку онкохворих дітей та дітей-інвалідів.

На завершення свята студенти виконали   Гімн  медичного коледжу.

Адміністрація закладу   привітала студентів з посвятою у волонтери, побажали їм успіхів у добрих справах, миру в країні, добра та злагоди в душі.

Хай Господь укріпляє всіх в творінні добрих справ і примножує в серці любов до ближніх! Нехай вогник їх сердець зігріває душі тих, кому вони допомагають!

Кращих волонтерів було нагороджено грамотами медичного коледжу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #студенти #посвята
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...