• Головна
  • Перемоги студії "Есін" на Міжнародному конкурсі
15:01, 12 грудня 2019 р.

Перемоги студії "Есін" на Міжнародному конкурсі

Перемоги студії "Есін" на Міжнародному конкурсі

Останнім часом популярний в Україні вид східного танцю набуває нових обертів. Конкурси проходять досить часто, учасників кожен раз приїжджає дуже багато, і перемога у таких змаганнях вимагає професійного підходу до мистецтва танцю загалом. Змагання зі східного танцю зараз – це не просто таємнича музика, декілька рухів і гарний костюм. Зараз такі змагання вимагають неабиякої фізичної підготовки. Сучасні школи східного танцю вивчають і класичну хореографію, і елементи балету, незвичну і детальну техніку східного танцю, ознайомлюються з іншими хореографічними стилями, добре розрізняють різні види східного танцю (а їх понад 50!), додатково розвивають музичний слух, багато працюють над такою складовою мистецтва, як артистизм. Всі ці аспекти під час виступу на сцені оцінюють суворі судді – відомі хореографи, яких запрошують з різних міст України та з інших країн.

Новоград-Волинська студія східного танцю «Есін», що працює у будинку офіцерів (керівник студії Машковська Надія Олександрівна), теж дотримується такого професійного підходу, адже він необхідний для перемоги у змаганнях. Про  професіоналізм говорять досягнення учениць студії. Так, 7 грудня у Житомирі відбувся Міжнародний фестиваль зі східного танцю “Yalla Bina – 2019”, у якому одночасно на двох танцювальних майданчиках, зранку до ночі нон-стоп, змагалися близько тисячі учасників. 27 учениць студії «Есін» гідно представили наше місто на цьому хореографічному конкурсі і привезли додому 30 золотих медалей, 11 срібних, 30 бронзових, а також 2 дипломи за 4-е місце, 5 дипломів за 5-е місце, 6 дипломів за 6-е місце, 1 диплом за 7-е місце, 3 золотих кубки. 

Вітаємо з перемогами наступних дівчат. Серед найменших учасниць (5-7 років) бронзові медалі виграли Скаковська Соломія, Ясевіна Вікторія, Гуменюк Уляна, Богорада Каріна. Срібну і три золоті медалі за різні стилі східного танцю отримала Кусик Аліна. Серед дівчат 8-9 років з нагородами вітаємо: Байкову Ілону (дві золоті, одна срібна медаль), Галаш Єлизавету (три бронзові медалі і 6-е місце), Боришкевич Маргариту (срібна, бронзова медалі, 5-е місце), Кучтову Катерину (срібна медаль, 4-е місце), Малік Маргариту (дві золоті і бронзова медалі), Хомечу Соломію (дві бронзові медалі і 4-е місце), Нестеренко Анну (три бронзові медалі і 6-е місце), Миронюк Анастасію (три бронзових медалі), Салко Каріну (дві золоті і срібна медалі), Фещенко Дарину (бронзова медаль і 5-е місце), Фоміну Анну (бронзова медаль).

Серед трохи старших дівчат (10-11 років) нагороди отримали: Косянчук Анна (срібна і бронзова медалі), Арсенюк Анастасія (срібна і бронзова медалі), Дереженко Катерина (7-е місце), Куницька Вероніка (три бронзові медалі), Кусик Анастасія (дві золоті, одну бронзову медалі і 6-е місце), Оверчук Вікторія (золота медаль), Поліщук Валерія (срібна, бронзова медалі і 6-е місце). У підлітковій віковій категорії змагалась Процюк Сніжана (дві срібні медалі, 5-е і 6-е місце), а також вона вперше виступала у професійній дитячій категорії і зайняла там 6-е місце. Серед дорослих учасниць конкурсу вітаємо Вітренко Галину, яка виграла дві золоті медалі.

У найскладніших дитячих професійних категоріях виступали дві учениці студії «Есін»: Машковська Марія отримала золоту, срібну, бронзову медаль та диплом за 5-е місце, та Шевчук Вероніка, яка виборола золоту, бронзову медалі та диплом за 5-е місце.

Серед дуетів з першими місцями вітаємо дуети: Кусик Аліни і Гуменюк Уляни, Дереженко Катерини та Оверчук Вікторії, Кусик Аліни та Анастасії, Машковських Марії та Надії. Перші місця отримали також дівчата, які танцювали тріо: Арсенюк Анастасія, Косянчук Анна і Малік Маргарита (по дві золоті медалі, бо отримали перші місця у двох танцювальних напрямках), та тріо: Ясевіна  Вікторія, Байкова Ілона і Кучтова Катерина. 

Крім сольних категорій, на конкурсі завжди є змагання між номерами колективом. За такі виступи групами дівчата студії «Есін» отримали два золотих кубки за перші місця, декілька подарункових сертифікатів від членів журі, та додаткову нагороду – золотий кубок за велику кількість перемог на конкурсі. 

Вітаємо дівчат та їх батьків з успішними виступами на серйозних змаганнях та бажаємо їм подальших успіхів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #танці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...