• Головна
  • У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання 39-ї сесії міської ради
19:28, 27 лютого 2020 р.

У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання 39-ї сесії міської ради

У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання 39-ї сесії міської ради

27 лютого 2020 року у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 39-ї сесії міської ради сьомого скликання.

На початку засідання міський голова Віктор Весельський звернувся до депутатів із особистою заявою про складення ним своїх повноважень. Під час виступу Віктор Леонідович подякував депутатам міської, обласної та районної рад, працівникам виконавих органів міської ради за співпрацю та розуміння.

Відтак, згідно з чинним законодавством пленарне засідання сесії міської ради відбулося під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко, яка з моменту дострокового припинення повноважень міського голови і до моменту початку повноважень новообраного міського голови тимчасово здійснює ці повноваження.

У ході засідання депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік, затвердили виділення з міського бюджету по 300 тис. грн. на потреби виборчих округів у 2020 році, внесли зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на поточний рік. Зокрема, прийняли рішення виділити з резервного фонду один мільйон гривень на випадок поширення епідемії коронавірусу.

У Новограді-Волинському відбулося пленарне засідання 39-ї сесії міської ради , фото-1

Також прийняли ряд питань щодо приєднання до міської ОТГ територіальної громади села Гульськ з 1 липня 2020 року (про добровільне приєднання, про утворення Гульського старостинського округу, про реорганізацію Гульської сільської ради, тощо).

Міські обранці затвердили Програму заходів з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки на 2020-2021 роки. Програмою передбачено комплекс заходів, виконання яких значною мірою сприятиме ознайомленню більш широкого кола громадськості з життям та діяльністю Лесі Українки, приведення у наледний стан об’єктів пов’язаних з ім’ям поетеси, а також розвиток туристичної інфраструктури громади.

Зокрема, це будівництво та капітальні ремонти, організаційно-просвітницькі та культурно-масові заходи, видавнича діяльність. У тому числі: реконструкція та розширення площі літературно-меморіального музею Лесі Українки, ремонт доріг та тротуарів біля музею Лесі Українки, під’їздів до нього, дороги навколо пам’ятника на площі Лесі Українки, облаштування спуску до річки від Лесиного джерела та ремонт Лесиного джерела, закладання скверу на території колишнього консервного заводу, встановлення в'їзних знаків у місто й туристичні вказівники, порушити клопотання перед президентом України про оголошення в Україні 2021-го роком Лесі Українки, переви дати збірки, розробити туристично-екскурсійні маршрути, пов’язані з життям та творчістю Лесі Українки, організувати ряд конкурсів, виставок, конференцій тощо.

Крім того, депутати міської ради заслухали звіт начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука про виконання Програми благоустрою міста Новограда-Волинського за 2018-2019 роки та її ефективність, який взяли до уваги.

Також заслухали звіт заступника міського голови Анатолія Легенчука про стан справ в житлово-комунальній сфері та визнали його роботу незадовільною.

Депутати розглянули ряд нагальних питань, які стосувалися сфери земельних відносин, охорони здоров’я, освіти, фізичної культури і спорту, житлово-комунального господарства, прийняли звернення Всеукраїнського Об’єднаного Штабу захисту української землі стосовно підтримки міською радою вимог та настанов щодо впровадження земельної реформи в Україні тощо.

Наприкінці засідання секретар міської ради Олена Пономаренко проінформувала про програму дій міської ради сьомого скликання та про рішення суду щодо свого поновлення на посаді.

Після депутатських звернень, всіх виступів громадян, прийнятих рішень і обговорень, депутати міської ради завершили роботу сесії.

Чергову сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 23 квітня.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...