У Новограді-Волинському ЦНАП відновлює прийом громадян

У Новограді-Волинському ЦНАП відновлює прийом громадян, Ірина Сукач

З 25 травня Центр надання адміністративних послуг поступово відновлює прийом відвідувачів за попереднім записом фізичних та юридичних осіб. В умовах дії обмежень прийом відвідувачів здійснюватиметься тільки для мешканців Новоград-Волинської міської ОТГ за наступним графіком: з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.15 (обідня перерва: з 12.00 до 13.00). Попередній запис здійснюватиметься за номерами телефонів:

- Державна реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, також внесення змін в ЄДРПОУ – (04141) 2-02-70;

- Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видача довідки форми-13, та довідки до нотаріуса - (04141) 2-02-69;

- Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, земельні питання, вклеювання фото в паспорт по досягненню 25-ти, 45-ти річного віку та інші питання визначені переліком адміністративних послуг, затвердженим рішенням Новоград-Волинської міської ради від 19.04.2018 № 488 – (04141) 2-19-50.

Звертаємо увагу відвідувачів, що робота Центру організовуватиметься з дотриманням вимог Постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 16, а саме:

• Працівники та відвідувачі допускатимуться до приміщення тільки в респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно.

• Прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами. Очікування повинно відбуватися ззовні приміщення з дотриманням соціальної дистанції - 1,5 м.

• На вході до приміщення буде організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

• Одночасне перебування відвідувачів дозволяється з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування.

• Дистанція між місцями надання послуг має становити не менше 1,5 метрів.

Світлана Крапівницька,

директор Центру надання адміністративних послуг

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі